MedPharm - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

MedPharm

MedPharm
Wydawnictwo Medyczne i Farmaceutyczne MedPharm Polska działa na polskim rynku wydawniczym od 2005 roku. Siedziba firmy mieści się we Wrocławiu. W swoim dorobku mamy już kilkadziesiąt tytułów.

Nasze książki kierujemy do lekarzy i farmaceutów, którzy chcą pogłębić wiedzę w swojej dziedzinie i tu warto wymienić takie pozycje jak: „Diagnostyka obrazowa” pod red. F. Kokota, „Leki i pożywienie- interakcje” pod red. Z. Zachwiei. Podręczniki i atlasy MedPharmu są coraz bardziej popularne wśród studentów medycyny i farmacji. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się „Kompendium farmakologii i toksykologii Mutschlera”. Posiadamy również książki z dziedziny kosmetologii np. „ Kosmetyka ozdobna i pielęgnacja twarzy” oraz weterynarii - tu warto wspomnieć o książce „Metody badania i leczenia psów i kotów” z serii MemoVet. W dziale Zdrowie i Uroda oferujemy poradniki promujące zdrowy styl życia. Polecamy między innymi: ”Jak zapobiegać zawałowi serca i udarowi mózgu?”, „Co warto wiedzieć o diecie w cukrzycy?”, „Borelioza” oraz „Aromaterapię. Leksykon roślin leczniczych”.

MedPharm Polska jest wydawcą polskiej edycji europejskiego bestsellera – 3-tomowego atlasu anatomii człowieka „PROMETEUSZ”. Jest to jedyny atlas opracowany w XXI wieku i wyznacza on nowe standardy nauczania anatomii.

Oprócz tradycyjnych publikacji książkowych w języku polskim, oferujemy również publikacje międzynarodowe, a także elektroniczne bazy danych wraz z aktualizacjami online.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem Farmakopei Amerykańskiej na Polskę.

Od kilku lat wydajemy kalendarze zapachowe, które cieszą się ogromną popularnością, szczególnie wśród farmaceutów.

Sortuj po: Nazwie Arrow_up | Cenie | Najnowszym
Pełna lista Skrócona lista Lista alternatywna
1 2 3 4 5 z 13
Następna strona Ostatnia strona
1 2 3 4 5 z 13
Następna strona Ostatnia strona