Wydawnictwo Verlag Dashofer Sp. z o.o. - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Wydawnictwo Verlag Dashofer Sp. z o.o.

Wydawnictwo Verlag Dashofer Sp. z o.o.
Wydawnictwo Verlag Dashofer Sp. z o.o. należy do grupy wydawnictw profesjonalnych Verlag Dashöfer, utworzonej w Hamburgu, w Niemczech w 1988 roku przez Hansa Dashöfera. Pierwszy zagraniczny oddział grupy został otwarty w Pradze, w roku 1990. Data ta zapoczątkowała dalszy ciągły wzrost grupy na rynku międzynarodowym. W chwili obecnej 15 spółek wydawniczych reprezentuje grupę w 12 krajach (otwarcie najnowszego oddziału nastąpiło w Chinach). Siedziba holdingu spółki mieści się na Cyprze w miejscowości Limassol, a zatrudnienie w całej grupie wynosi około 500 osób.

W Polsce Wydawnictwo Verlag Dashöfer działa od 1996 roku. Głównym udziałowcem jest Dashöfer Privatholding S.R.O. Verlag Dashöfer jest Spółką z Ograniczoną Odpowiedzialnością, a Prezesem Zarządu spółki jest od 2004 roku Pani Mirja Reichardt. Obecnie firma zatrudnia około 100.

Misja

Misją firmy jest dostarczanie fachowej, rzetelnej, praktycznej i aktualnej wiedzy prawno-ekonomicznej firmom, instytucjom i osobom prywatnym z takich obszarów rynku, jak:
budownictwo i nieruchomości,
przemysł,
zamówienia publiczne,
transport i obrót towarowy,
edukacja,
ochrona środowiska,
służba zdrowia i pomoc społeczna,
rachunkowość i personel.


Oferta

Od początków swojego istnienia nasze Wydawnictwo działa głównie na rynku publikacji wymiennokartkowych w segregatorach. Szybki rozwój przedsiębiorstwa na przestrzeni ostatnich kilku lat oraz chęć dopasowania do stale zmieniających się oczekiwań naszych Klientów przyczyniły się jednak do rozszerzenia oferty o nowocześniejsze formy publikacji (e-booki, publikacje na płytach CD, filmy instruktażowe na DVD, programy komputerowe i publikacje on-line).

Sortuj po: Nazwie Arrow_up | Cenie | Najnowszym
Pełna lista Skrócona lista Lista alternatywna