Med Tour Press International - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Med Tour Press International

Med Tour Press International
Med Tour Press International Sp. z o.o.

Powstała w 1992 roku oficyna od wielu lat wydaje literaturę naukową i zawodową dla lekarzy stomatologów (czasopisma, monografie, wydawnictwa nietypowe, m. in. od 1993 roku Kalendarz Stomatologiczny) oraz podręczniki dla studentów oddziałów stomatologicznych uczelni medycznych.

Med Tour Press International od 1994 roku jest wydawcą czasopisma "Stomatologia Współczesna" (w ciągu roku 6 numerów), indeksowanego w MNiSW, w bazie Index Copernicus i w Polskiej Bibliografii Lekarskiej GBL. Na łamach "Stomatologii Współczesnej" publikowane są artykuły związane z rozwojem wiedzy stomatologicznej i medycznej, postępem technicznym, oceny i procedury kliniczne, opisy współczesnych metod profilaktyki, diagnozowania i leczenia, a także bieżące informacje z życia środowiska zawodowego.

Wydawnictwo współpracuje z wieloma ośrodkami naukowymi i akademickimi, stowarzyszeniami lekarzy stomatologów. Prezentujemy również wybrane artykuły drukowane wcześniej w "Stomatologii Współczesnej" na gościnnych stronach internetowych www.portaldentystyczny.pl


Sortuj po: Nazwie Arrow_up | Cenie | Najnowszym
Pełna lista Skrócona lista Lista alternatywna
1 2 z 2
Następna strona Ostatnia strona
1 2 z 2
Następna strona Ostatnia strona