Farmakokinetyka Podstawy i znaczenie praktyczne - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Farmakokinetyka Podstawy i znaczenie praktyczne

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: MedPharm
 • Stara Cena: 69,00 złCena: 58,65 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 9.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Farmakokinetyka Podstawy i znaczenie praktyczne

  Autor: Elżbieta Wyska

  Stron: 400

  Oprawa: miękka

  Rok: 2013

  ISBN: 978-83-7846-016-9

  Książka jest nowoczesnym podręcznikiem farmakokinetyki, w którym po raz pierwszy, oprócz podstaw teoretycznych, w wyczerpujący sposób zaprezentowano możliwości zastosowania tej dyscypliny do badań nad nowym lekiem w przemyśle farmaceutycznym oraz w wyborze właściwej dawki (schematu dawkowania) w praktyce klinicznej.
  Autorami podręcznika są znani i cenieni naukowcy, od lat zajmujący się badaniami z zakresu farmakokinetyki i modelowania farmakokinetyczno-farmakodynamicznego (PK/PD), stąd zagadnienia poruszane w książce są niezwykle aktualne i poparte wieloma praktycznymi przykładami.
  Niektóre części książki, zwłaszcza te dotyczące farmakokinetyki populacyjnej i modelowania PK/PD, mogą być trudne w odbiorze dla początkujących w tej dziedzinie. Starano się je tutaj przedstawić w sposób prosty i logiczny, co powinno ułatwić zrozumienie treści Czytelnikom, w tym studentom i absolwentom studiów farmaceutycznych i medycznych. Książka służy także lekarzom i naukowcom zatrudnionym w coraz dynamiczniej rozwijającym się przemyśle farmaceutycznym.