Zostań YouTuberem Czyli jak robić wideo, które pokocha internet - BLOWEK - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Zostań YouTuberem Czyli jak robić wideo, które pokocha internet - BLOWEK

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Altenberg
 • Cena: 53,99 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 9.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Zostań YouTuberem Czyli jak robić wideo, które pokocha internet - BLOWEK

  Autor: Karol "BLOWEK" Gązwa

  Okłada: Twarda

  Rok: 2019

  Stron: 220

  ISBN: 9788395235481

  Czy zdarza Ci się oglądać filmy na YouTube? Masz swoich ulubionych twórców? A co byłoby, gdybyś to Ty był(a) ulubionym twórcą dla kogoś innego? Dzięki książce Blowka jest to możliwe!

  Blowek zebrał całe swoje doświadczenie oraz wiedzę najlepszych ekspertów od internetowego wideo i zamienił ją na książkę, która będzie przepustką do Twojej kariery na YouTube. Zacznij już dziś!

  Ta książka odpowiada między innymi na te pytania:

  Dlaczego warto być YouTuberem?

   

  Jak dobrze i tanio skompletować i ustawić sprzęt do nagrywania?

   

  Jak zamienić swój pokój lub biuro w profesjonalne studio?

   

  Skąd wziąć pomysł na kanał i filmy?

   

  Jak dobrze wypromować swoje filmy i tworzyć świetne tytuły i miniatury?

   

  Jak zarabiać na swojej działalności na YouTube?


  JAK PODBIĆ YOUTUBE?

  „Karol, to nie ma sensu, z tego nie będzie żadnych pieniędzy” – moja mama często powtarzała to zdanie. Wierzyłem mamie – przynajmniej na początku. Bo niby gdzie te pieniądze miałyby się znaleźć? Za co miałbym je zarabiać? Za pisanie postów na forum? Bzdura. Przecież z internetu nie da się zrobić biznesu. Jak brzmi to dziś? Nieaktualnie.

  Wtedy powiedziałem: „dzień dobry, ale ja tu nie dla pieniędzy przyszedłem, tak tylko – pozwiedzać”, i była to szczera deklaracja, ponieważ w tamtym czasie o pieniądzach nie myślałem. Bo na YouTubie często zaczyna się jako turysta. Taki ciekawski podróżnik. A czy turysta jedzie gdzieś, by zarobić? Prowadzi go ciekawość, a ciekawość to jeden z najlepszych przewodników po internecie.

  Nie zacząłem z wysokiego c, nie otworzyłem firmy, która okazała się strzałem w dziesiątkę, nie rzuciłem wszystkiego na rzecz YouTube’a, nie zakładałem sukcesu? Po prostu polubiłem robienie filmów do Internetu. YouTube może być pasją. Jeżeli czujesz, że również i Twoją, to idź w to! Niech nic Cię nie hamuje. Po prostu zacznij działać. Rób wideo, a ja razem z mądrymi głowami, z których pomocy korzystałem będziemy przewodnikami po tym świecie. Wszystko po to byś nie popełnił masy błędów, które mogą zadecydować o Twojej karierze.

  Rozdziały, które omawiamy podzieliliśmy na dwa warianty. Jeden absolutnie podstawowy i prosty, a drugi rozszerzony i zaawansowany. Dzięki temu książka posłuży Ci na dłużej. W siedmiu rozdziałach zawarliśmy całą niezbędną wiedzę do tego by tworzyć dobre filmy z pasji, albo zawodowo. Oto one:

  1. Wstęp
  2. Po co robić wideo?
  3. Czego potrzebujesz, aby zacząć?
  4. O czym nagrywać?
  5. Jak dobrze założyć kanał na YouTube?
  6. Jak zaplanować dystrybucję i promocję wideo?
  7. Jak zarabiać na własnych produkcjach?

  Zajmowanie się półprofesjonalnie lub całkowicie profesjonalnie branżą wideo przynosi ogromną satysfakcję i ma sens tylko wtedy, gdy stanie się waszą realna pasją. Pomogę Ci, aby tak stało się w Twoim przypadku. Do zobaczenia na YouTube!