Zmyślone choroby - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Zmyślone choroby

  • Dostępność: Brak
  • Wydawca: Vivante

Tytuł: Zmyślone choroby

Autor: Bland Jeffrey S., Hyman Mark

Wydanie: 1

Rok: 2015

Format: 16.5x23.5cm

Stron: 360

ISBN: 9788364645426

Współczesna medycyna skupia się na leczeniu symptomów, wyciszaniu objawów chorób, zamiast docierać do ich przyczyn. Co gorsza, samo leczenie objawów prowadzi nas na ścieżkę kolejnych przypadłości, które tak naprawdę mają to samo źródło. W efekcie – leczymy kilka chorób, przyjmując ogromne ilości leków i osłabiając odporność.
Dr Jeffrey Bland, nazywany ",ojcem medycyny funkcjonalnej",, przedstawia wspólne dla wszystkich powody, dla których cierpimy na choroby przewlekłe - z astmą, cukrzycą, otyłością, zapaleniem stawów i rakiem na czele - i oferuje proste, oparte na naukowych podstawach metody uzdrawiania, które pomagają leczyć przyczyny chorób, a nie tylko maskować objawy.
Niezależnie od tego, na co chorujesz, możesz skorzystać z porad zamieszczonych w tej publikacji, dzięki którym: poznasz innowacyjne rozwiązania, wsparte wiedzą medyczną, które mogą pomóc w zwalczaniu chorób przewlekłych, otrzymasz gotowy program leczenia, odwrócisz skutki negatywnego wpływu współczesnego stylu życia na geny, skorzystasz z gotowych planów leczenia, które z łatwością dopasujesz do swoich objawów, uwolnisz się od nieskutecznej opieki medycznej i wyleczysz choroby, które zdają się być odporne na metody zalecane przez współczesną medycynę.
Poznaj nowy sposób diagnozowania i leczenia chorób przewlekłych, który stanie się przyszłością medycyny.