Zioła w medycynie Choroby układu pokarmowego - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Zioła w medycynie Choroby układu pokarmowego

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: PZWL
 • Stara Cena: 59,00 złCena: 49,32 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 7.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Zioła w medycynie Choroby układu pokarmowego

  Autor: Kaczmarczyk-Sedlak Ilona, Ciołkowski Arkadiusz

  Wydanie: 1

  Rok: 2017

  Format: 17.0x21.0cm

  Stron: 128

  ISBN: 9788320053425

  To pionierska na polskim rynku publikacja obalająca mity na temat ziołolecznictwa, która jest doskonałym przewodnikiem po terapiach uzupełniających oraz merytoryczną podstawą do leczenia objawów chorobowych, fitoterapii schorzeń o łagodnym przebiegu i chorób przewlekłych. Opisano w niej poszczególne dolegliwości, podkreślono wskazania i przeciwwskazania, schematy dawkowania dla podanych receptur czy ziołowych preparatów.

  Rozdziały oddają kolejność odcinków układu pokarmowego. Zagadnienia posegregowano według jednostek chorobowych. Publikację kończy opis leczenia częstych objawów chorobowych. Co interesujące, w publikacji znajdują się także praktyczne wskazówki do kulinarnego zastosowania ziół w profilaktyce i terapii schorzeń układu pokarmowego.

  Książka adresowana jest zarówno do gastrologów, lekarzy rodzinnych, pediatrów, geriatrów, jak i farmaceutów. Bez wątpienia jest to przydatna pozycja również dla pielęgniarek i położnych oraz dietetyków. Powinni zainteresować się nią także studiujący medycynę i farmację. Odnajdą w niej wartościowe źródło wiedzy także pasjonaci medycyny naturalnej.