Zielony eliksir życia - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Zielony eliksir życia

  • Dostępność: Brak
  • Wydawca: Galaktyka

Tytuł: Zielony eliksir życia

Autor: Victoria Boutenko

Stron: 248

Oprawa: miękka

Rok: 2013

ISBN: 978-83-7377-574-9

Książka wydawnictwa Studio Astropsychologii

Zielone szejki to prawdziwa „bomba” witaminowa. Przygotowuje się je na bazie liściastych warzyw z dodatkiem owoców. Są smaczne i niezwykle odżywcze dla ludzi w każdym wieku. Zawierają dużo błonnika oraz kwasy tłuszczowe omega-3.

Autorka to propagatorka surowej żywności i specjalistka od zielonych koktajli. W książce przedstawia sposób na zdrowe odżywianie, nie rezygnując jednocześnie ze smaku potraw i swojego stylu życia. Promuje picie roślinnych szejków, które dostarczają organizmowi potężnej dawki chlorofilu, witamin, minerałów, enzymów i antyoksydantów.

Ponadto zawarte w publikacji historie osób pijących te odżywcze napoje oraz dodatkowe przepisy staną się źródłem Twojej inspiracji do samodzielnego ich komponowania. Wykorzystaj ten prawdziwy cud natury.Victoria Boutenko jest specjalistką od kuchni witariańskiej, nauczycielką, badaczką i artystką. Na całym świecie prowadzi zajęcia na temat zdrowego stylu życia. Plonem jej edukacyjnej misji są miliony ludzi pijących zielone koktajle i stosujący dietę „raw food”. Autorka stale odwiedza różne zakątki świata, dzieląc się przepisami surowej kuchni, a także inspirującą historią swojej determinacji w dążeniu do celu.