Zdrowie kobiety - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Zdrowie kobiety

  • Dostępność: Brak
  • Wydawca: REBIS

Tytuł: Zdrowie kobiety

Autor: McKeith Gillian

Wydanie: 1

Rok: 2012

Format: 18.0x22.0cm

Stron: 376

ISBN: 9788375107296

Nowe, budujące spojrzenie na kobiecość – jak być zdrową, szczęśliwą i panować nad swoim życiem na każdym jego etapie.
Pragniesz wydobyć na światło dzienne najlepsze aspekty swojej osobowości i być pewną siebie, nastawioną pozytywnie oraz silniejszą kobietą?

Uzyskaj wspaniałą sylwetkę, niezależnie od wieku.
Wykorzystaj swoją wewnętrzną uzdrawiającą energię.
Budź się co rano pełna energii i utrzymuj witalność przez cały dzień.
Zwiększ swoją płodność i prawdopodobieństwo poczęcia dziecka.
Pozbądź się problemów trawiennych i comiesięcznej chandry.

Gillian McKeith pokazuje, jak zapanować nad swoimi hormonami, żeby bez problemów przeżyć okres dorastania, promienieć w czasie ciąży i nie martwić się menopauzą.

Dzięki tej książce kobiety dowiedzą się, jak poradzić sobie ze zmianami dokonującymi się w ich organizmie, by móc się cieszyć jak najlepszą formą fizyczną, psychiczną i umysłową i z powodzeniem stawiać czoło wszystkiemu, co przynosi im życie.

Gillian McKeith jest cieszącą się międzynarodowym uznaniem specjalistką w dziedzinie holistycznego żywienia. Jest autorką bestsellera Jesteś tym, co jesz oraz książek Jesteś tym, co jesz. Książki kucharskej, Encyklopedii żywienia, Programu doskonałego zdrowia oraz Diety Boot Camp, które ukazały się nakładem Domu Wydawniczego REBIS. Prowadzi odnotowujący bardzo wysoką oglądalność program telewizyjny Jesteś tym, co jesz, emitowany w sieciach telewizyjnych wielu krajów na całym świecie.