✦ Najtańsza i Największa Księgarnia Medyczna ✦ Sprawdź Naszą Ofertę!" /> Zarys dermatologii i wenerologii E. Christophers, M. Stander red. Elsevier Urban & Partner
img
img

Zarys dermatologii i wenerologii

 • Dostępność: Brak
 • Wydawca: Elsevier Urban & Partner
 • Stara Cena: 32,00 złCena: 26,56 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 6.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł : Zarys dermatologii i wenerologii

  Autor : E. Christophers, M. Stander

  Redaktor : red.

  Stron : 232

  ISBN : 978-83-87944-30-8

  Rok wydania : 1999

  Wydanie : I

  Oprawa : twarda

  Format : 160 x 220

     Zarys dermatologii i wenerologii jest szóstym, opracowanym na nowo i uaktualnionym, wydaniem tego sprawdzonego w praktyce podręcznika. Opisano w nim zwięźle i przejrzyście objawy oraz leczenie najważniejszych chorób skóry i chorób wenerycznych, uwzględniając najnowsze zdobycze diagnostyczne i terapeutyczne. Zachowany został sprawdzony dydaktycznie schemat podziału według przyczyny, objawów, rozpoznania i leczenia. Liczne nowe tabele, ryciny, symbolika oraz objaśnienia tekstu ułatwiają naukę. Morfologia wykwitów skórnych, a więc wygląd zmian chorobowych ma wciąż podstawowe znaczenie dla rozpoznania, leczenia i obserwacji przebiegu wielu chorób, dlatego też poprawiono część zawierającą ryciny wielobarwne.
     Podręcznik ten może być przydatny jako praktyczny przewodnik zarówno dla pielęgniarek i pielęgniarzy, jak i studentów medycyny. Ułatwia nowym pracownikom i praktykantom włączenie się do pracy w szpitalu; może być też pomocny na ćwiczeniach studenckich.