Zajęcia komputerowe Podręcznik dla klasy 2 szkoły podstawowej - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Zajęcia komputerowe Podręcznik dla klasy 2 szkoły podstawowej

  • Dostępność: Brak
  • Wydawca: Wydawnictwo Szkolne PWN

Tytuł: Zajęcia komputerowe Podręcznik dla klasy 2 szkoły podstawowej

Autor: Stolarczyk Ewa

Rok: 2010

Format: 20.5x27.0cm

Stron: 64

ISBN: 9788326205729

Zajęcia komputerowe to nowoczesny pakiet edukacyjny przeznaczony na jedną godzinę w cyklu kształcenia. Fabuła podręcznika rozgrywa się w Cyberszkole, pomocnikiem małych komputerowców jest Cyberek – komputerek. Kolejne lekcje poświęcone są edukacji polonistycznej, matematycznej, środowiskowej i plastycznej. Układ materiału jest spiralny dzięki czemu uczeń powtarza i poszerza zdobytą wcześniej wiedzę. Zawarte w podręczniku treści przedstawione są w nowatorski sposób, z zastosowaniem uproszczonej metody projektów. W podręczniku zamieszczone są przykładowe prace dziecięce, które stanowią znakomitą zachętę dla uczniów, by wykonać własne prace podobnie lub lepiej.

W podręczniku uczeń znajdzie:
ćwiczenia do wykonania w książce, związane z rozwijaniem zdolności językowych, matematycznych, plastycznych, informatycznych, przyrodniczych
ćwiczenia do wykonania przy komputerze, ilustrowane zrzutami ekranowymi
ćwiczenia do wykonania z załączonej płyty CD pogłębiające treści omówione na lekcji
przykładowe prace dziecięce
pakiet naklejek

Na płycie CD dołączonej do podręcznika znajdują się multimedialne ćwiczenia, które, w atrakcyjnej dla ucznia formie zabawy, pozwalają utrwalić i pogłębić wiedzę i umiejętności zdobyte podczas pracy z podręcznikiem.