Zabiegi w obrębie układu mięśniowo-szkieletowego pod kontrolą ultrasonografii - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Zabiegi w obrębie układu mięśniowo-szkieletowego pod kontrolą ultrasonografii

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Medipage
 • Cena: 99,00 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 9.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Zabiegi w obrębie układu mięśniowo-szkieletowego pod kontrolą ultrasonografii 

  Rok : 2014

  Autor; L.M. Sconfienza, G. Serafini, E. Silvestri

  Redaktor wydania polskiego dr n. med. Rafał Obuchowicz

  Stron : 125

  ISBN : 9788361104902

  Oprawa: Miękka

  Ultrasonografia, która jest metodą nieinwazyjną, łatwą do zastosowania i niedrogą staje się techniką z wyboru w monitorowaniu procedur zabiegowych wykonywanych w obrębie tkanek miękkich. Ponadto wraz z wydłużaniem się przeciętnej długości życia obserwuje się wśród pacjentów rosnące zapotrzebowanie na procedury o minimalnej inwazyjności wykonywane w celu leczenia zespołów bólowych i zwyrodnieniowych dotyczących układu mięśniowo-szkieletowego.
  Nasz podręcznik jest prostym, praktycznym przewodnikiem ukazującym sposoby wykonania zabiegów stosowanych w leczeniu zespołów bólowych pochodzenia mięśniowo-szkieletowego w obrębie kończyny górnej pod kontrolą ultrasonografii. Każdy rozdział ma przejrzystą strukturę, zawiera krótki, ale wyczerpujący opis schorzenia oraz zestawienie leków i materiałów niezbędnych do wykonania zabiegu. Wysokiej jakości ilustracje i przejrzyste schematy przedstawiają najprostszy sposób wykonania procedury, a zamieszczone praktyczne wskazówki stanowią nieocenioną pomoc w codziennej praktyce klinicznej.