Zabawy i gry ruchowe dla dzieci poruszających się na wózkach inwalidzkich - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Zabawy i gry ruchowe dla dzieci poruszających się na wózkach inwalidzkich

  • Dostępność: Brak
  • Wydawca: Jedność

Tytuł: Zabawy i gry ruchowe dla dzieci poruszających się na wózkach inwalidzkich

Autor: Winczewski Piotr

Rok: 2013

Format: 16.5x23.5cm

Stron: 128

ISBN: 9788376608648

Ta książka to propozycja zabaw i gier ruchowych przeznaczonych dla wychowanków (pacjentów) poruszających się na wózkach inwalidzkich. Wszystkie zabawy uporządkowane zostały w kolejności alfabetycznej, poprzedzono je również krótkim wstępem teoretycznym. Autor niniejszego zbioru oparł się na doświadczeniu zdobytym podczas pracy w szkole podstawowej, w przedszkolach (w tym w integracyjnym) oraz w trakcie prowadzenia zajęć z wyczynowymi sportowcami (w tym dziećmi) poruszającymi się na wózkach inwalidzkich.


Publikacja adresowana jest do fizjoterapeutów, pracowników warsztatów terapii zajęciowej, nauczycieli wychowania fizycznego pracujących w klasach integracyjnych oraz do rodziców dzieci poruszających się na wózkach. To cenna pomoc oraz zaproszenie do wspólnej zabawy.

Odbiorcy:
– fizjoterapeuci, nauczyciele wychowania fizycznego.
– rodzice dzieci poruszających się na wózkach inwalidzkich.


Dlaczego warto nabyć tę książkę:
– to niezwykle praktyczny zbiór zabaw do bezpośredniego wykorzystania w pracy z dziećmi poruszającymi się na wózkach inwalidzkich.
– pełna ciekawych pomysłów, z których skorzystają zarówno specjaliści, jak i rodzice.