Wysokofunkcjonujące dzieci ze spektrum autyzmu Poradnik dla rodziców - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Wysokofunkcjonujące dzieci ze spektrum autyzmu Poradnik dla rodziców

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
 • Cena: 38,06 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 9.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Wysokofunkcjonujące dzieci ze spektrum autyzmu Poradnik dla rodziców

  Autor: Ozonoff Sally, Dawson Geraldine, McPartland James C.

  Rok: 2015

  Format: 16.0x23.0cm

  Stron: 320

  ISBN: 9788323339809

  Spośród licznych publikacji na temat autyzmu ta jest jedną z niewielu, które polecam rodzicom od razu po zdiagnozowaniu zaburzeń u ich dzieci.
  Dr Tony Charman, Instytut Psychiatrii, King’s College, Londyn

  Czytelnicy znajdą tu ciekawe przykłady i rozwiązania podstawowych problemów. Większość książek o zespole Aspergera i autyzmie osób wysokofunkcjonujących dotyczy jedynie wczesnej terapii i podstawowych umiejętności, ta natomiast oferuje pomoc także starszym dzieciom i dorosłym, co jest niezwykle cenne.
  Library Journal

  Książka jest niezbędnym przewodnikiem dla rodziców, którzy poszukują informacji o zaburzeniach ze spektrum autyzmu u dzieci wysokofunkcjonujących. Wybitni eksperci w dziedzinie badań nad autyzmem pokazują w nim, jak sobie radzić z niezwykłą niepełnosprawnością dziecka i jak wykorzystywać jego zdolności. Prawdziwe historie i anegdoty z życia uczą, jak pomóc dzieciom swobodniej porozumiewać się z rówieśnikami, opanować zasady poprawnego zachowania i odnosić sukcesy w szkole. Publikacja wyjaśnia także, na jakiej podstawie diagnozuje się ASD i które rodzaje terapii oraz wsparcia edukacyjnego są naprawdę skuteczne.