Nawyk coachingu. Mów mniej, pytaj więcej i stań się lepszym liderem - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Nawyk coachingu. Mów mniej, pytaj więcej i stań się lepszym liderem

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Galaktyka
 • Stara Cena: 39,90 złCena: 23,94 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 6.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Nawyk coachingu. Mów mniej, pytaj więcej i stań się lepszym liderem

  Autor: MICHEL BUNGAY STANIER

  Strony: 216

  Format: 165 x 240 mm

  Oprawa: miekka

  ISBN: 978-83-7579-591-2

  Data wydania: 23.05.2017

  Książka  przedstawia siedem pytań i narzędzia, które pozwolą ci pracować lżej, osiągając przy tym bardziej znaczące efekty.

   

  Bungay Stanier pomógł ponad 10 000 zapracowanych menedżerów z całego świata w nabyciu praktycznych, codziennych umiejętności coachingowych. Bazując na latach doświadczeń, pokazuje, w jaki sposób można obudzić w ludziach ukryty potencjał. Przedstawia siedem podstawowych pytań coachingowych, aby zademonstrować, jak – ograniczając liczbę udzielnych porad, a zadając więcej pytań – możesz wypracować metody coachingowe, które zaowocują wspaniałymi efektami.

   

  Autor w świeży i innowacyjny sposób eksperymentuje z tradycyjną formą poradnika, łącząc informacje pochodzące z jego własnych doświadczeń z wynikami badań z dziedziny neuronauki i ekonomii behawioralnej oraz interaktywnymi narzędziami, dzięki którym praktyczne rady można zamienić w praktyczne nawyki. Nawyk coachingu to odkrywcza, napisana w przystępny sposób książka, która sprawi, że twoja praca i całe otoczenie z dobrego zmienią się w świetne.