Wprowadzenie do algorytmów Nowe wydanie - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Wprowadzenie do algorytmów Nowe wydanie

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: PWN
 • Stara Cena: 199,00 złCena: 154,63 zł
 • Ilość:
  imgDARMOWA DOSTAWA
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Wprowadzenie do algorytmów Nowe wydanie

  Tytuł oryginalny: Introduction to Algorithms

  Thomas H. Cormen, Charles E. Leiserson, Ronald L. Rivest, Clifford Stein

  Autor: Tłumaczenie: K. Diks, M. Jurdziński, A. Malinowski, D. Rytter, W. Rytter

  Wydanie: siódme (pierwsze w PWN)

  Rok: 2012

  Oprawa: twarda

  Stron: 1400

  ISBN:978-83-01-16911-4

  Prezentowana książka to nowe wydanie najlepszego na świecie podręcznika z dziedziny algorytmów i struktur danych, nazywanego BIBLIĄ ALGORYTMÓW – teraz w ofercie PWN!

  To kolejne, VII wydanie trzeciego wydania amerykańskiego znakomitego podręcznika z dziedziny algorytmów i struktur danych. W obecnym wydaniu został ulepszony cały tekst książki. Zmiany obejmują dodanie nowych rozdziałów, poprawienie pseudokodu i wprowadzenie aktywniejszego stylu prezentacji.

  Omówiono w niej metody matematyczne stosowane do analizy algorytmów, sortowanie i statystyki pozycyjne, struktury danych, podstawowe metody projektowania efektywnych algorytmów. Dużo miejsca poświęcono złożonym strukturom danych i podstawowym algorytmom grafowym.

  Poszczególne części książki to materiał dydaktyczny do wielu przedmiotów informatycznych (takich jak np. matematyka dyskretna, kombinatoryka, algorytmy i struktury danych, teoria grafów, metody programowania) wykładanych na uczelniach wyższych. Podręcznik stanowi zamkniętą całość. Zawiera dużo zadań i problemów do rozwiązania (o różnym stopniu trudności).

  Pozycja jest przeznaczona dla studentów kierunków informatycznych, pracowników naukowych, jak również wszystkich tych, którzy chcą zajmować się projektowaniem i programowaniem systemów informatycznych.