WordPress dla małych firm. Proste strategie tworzenia dynamicznych witryn WWW - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

WordPress dla małych firm. Proste strategie tworzenia dynamicznych witryn WWW

  • Dostępność: Brak
  • Wydawca: Helion

Tytuł: WordPress dla małych firm. Proste strategie tworzenia dynamicznych witryn WWW

Autor: Scott Wilson

Rok: 2017

Format: 13.9x20.6

Stron: 120

ISBN: 9788328331389

Efektowna strona internetowa może okazać się jednym z ważniejszych czynników przyczyniających się do sukcesu firmy. Łatwy dostęp do aktualnych i atrakcyjnych informacji często decyduje o przetrwaniu na rynku, niezależnie od tego, czy chodzi o warsztat samochodowy, piekarnię, czy zakład fryzjerski. Coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na wprowadzenie usług online. Jednak małe firmy często nie mają rozbudowanych działów IT. Jak więc mają poradzić sobie z zaprojektowaniem, opublikowaniem i utrzymywaniem w internecie takiej atrakcyjnej, eleganckiej strony czy nawet sklepu internetowego?

W niniejszej książce przystępnie opisano doskonałą propozycję, jaką jest darmowe narzędzie WordPress: elastyczny i rozszerzalny system zarządzania treścią. Jest niezwykle popularny, co wynika z jego ogromnych możliwości, elastyczności i użyteczności. WordPress jest przy tym bardzo prosty w instalacji i pracy, a do tego jest darmowy. To idealne rozwiązanie dla małych firm, które muszą posiadać stronę internetową, lecz nie mogą na ten cel przeznaczyć dużych funduszy. Dzięki tej książce, zawierającej mnóstwo szczegółowych instrukcji i bogatych ilustracji, szybko zbudujesz dynamiczną, interaktywną stronę WWW — najlepszą dla swojej firmy!

W niniejszej książce znajdziesz:

wskazówki dotyczące instalacji i pracy z WordPressem
zasady tworzenia nowoczesnej architektury stron WWW
instrukcje dotyczące budowania i publikacji firmowej strony WWW
porady dotyczące bezpieczeństwa strony WWW
profesjonalne porady związane z handlem elektronicznym, motywami, widżetami i wtyczkami

WordPress: idealne narzędzie dla świetnego menedżera!