Wielki Słownik Chorób i Dolegliwości Przyczyny i sposoby uzdrowienia od A do Z - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Wielki Słownik Chorób i Dolegliwości Przyczyny i sposoby uzdrowienia od A do Z

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Wena Publishing House
 • Cena: 155,99 zł
 • Ilość:
  imgDARMOWA DOSTAWA
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Wielki Słownik Chorób i Dolegliwości Przyczyny i sposoby uzdrowienia od A do Z

  Autor: Jacques Martel

  data premiery: 27 listopada 2023

  Stron: 720

  Oprawa: miękka

  Format: 235 x 165

  Wydanie: I

  ISBN: 978-83-651-68-18-4

  NAJWIĘKSZE KOMPENDIUM WIEDZY O KONFLIKTACH TWORZONYCH PRZEZ MYŚLI, UCZUCIA I EMOCJE, KTÓRE LEŻĄ U ŹRÓDŁA CHORÓB.

  Już ponad 2 MILIONY czytelników na całym świecie! 

  Najbardziej wyczekiwana książka poświęcona metafizycznym aspektom CHORÓB i DOLEGLIWOŚCI!

  A gdyby okazało się, że moje ciało mówi do mnie w swoim własnym, tajemnym języku? Czy choroby i fizyczne dolegliwości mogą być sposobem, w jaki ciało wzywa pomocy i zwraca moją uwagę na potrzebę zmiany myśli, uczuć i zachowań, tak aby przywrócić równowagę w określonych aspektach mojego życia? Moje ciało chce uświadomić mi stres, jaki w sobie noszę (czy zdaję sobie z tego sprawę, czy też nie), a jeśli go posłucham, mogę uwolnić się od przeżywanych w przeszłości i obecnie, nieprzepracowanych uczuć — a zarazem od towarzyszących im dolegliwości fizycznych.

  Na podstawie 40 lat doświadczeń w ramach prywatnej praktyki i prowadzonych warsztatów Jacques Martel wyjaśnia, jak odczytywać i rozumieć język naszego ciała, przybierający postać chorób i zaburzeń. Niniejsza książka rzuca światło na myśli, odczucia i emocje leżące u źródła ponad 900 różnych schorzeń i dolegliwości. Tym samym pomaga w ich zgłębianiu i zrozumieniu oraz w skutecznym przywróceniu zdrowia fizycznego, emocjonalnego i psychicznego.

  Ponadto wyjaśnia Technikę integracji i akceptacji, która ułatwia podążanie drogą do pozytywnych zmian w postawach, zachowaniach i wzorcach myślowych. To z kolei umożliwia dezaktywację konfliktów leżących u źródła dolegliwości, zarówno świadomych, jak i nieuświadomionych, i rozpoczęcie procesu zdrowienia.

  Niniejszy słownik jest wyjątkowym narzędziem poznania, z którego można korzystać w pracy z sobą samym, członkami rodziny czy znajomymi, uzupełniając w ten sposób inne metody, zarówno medycyny konwencjonalnej, jak i alternatywnej. Może też stanowić wsparcie dla lekarzy, pracowników socjalnych, terapeutów i wszelkich pozostałych specjalistów, którzy wspierają innych w procesie autorefleksji i powrotu do zdrowia.