Wielka Fizjoterapia Tom 2 - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Wielka Fizjoterapia Tom 2

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Edra Urban & Partner
 • Cena: 132,61 zł
 • Ilość:
  imgDARMOWA DOSTAWA
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Wielka Fizjoterapia Tom 2

  Rok: 2022

  Format: 21.0x27.5cm

  Stron: 544

  ISBN: 9788366960862

  Monografia obejmuje całościowe spojrzenie na zagadnienia fizjoterapii i jednocześnie uwzględnia szczegółowe działy medycyny.

  Fizjoterapeuta powinien posiadać wiedzę do prowadzenia kompleksowego usprawniania leczniczego, w celu przywrócenia chorym pełnej lub maksymalnie możliwej do osiągnięcia sprawności fizycznej i psychicznej, zdolności do pracy i czynnego udziału w życiu społecznym. Podręcznik, który przekazujemy do Państwa rąk zawiera takie informacje a także treści związane z aktami prawnymi, niezbędnymi do skutecznego formalnoprawnego kierowania procesami usprawniania. Znaczenie książki podnosi bogaty zbiór rycin, który zapewne przyczyni się do lepszego procesu uczenia się. Zgodnie ze współczesnymi wymogami książka ma aspekt zarówno teoretyczny, jak i praktyczny.

  Redaktorzy zaprosili do współpracy uznane i wybitne autorytety z różnych dyscyplin medycyny, nauk o zdrowiu i kultury fizycznej. Ze względu na fakt, że fizjoterapia jest niezbędną częścią medycyny, wśród autorów Wielkiej fizjoterapii obok fizjoterapeutów są więc także lekarze i inni pracownicy ochrony zdrowia stanowiący zespół niezbędny w realizacji zadań kompleksowej fizjoterapii. Szeroka współpraca merytoryczna jest koniecznością współczesnej fizjoterapii.

  Autorzy dedykują monografię studentom fizjoterapii i medycyny, fizjoterapeutom, rehabilitantom oraz lekarzom różnych specjalności. Będzie także pomocna dla wszystkich osób zainteresowanych utrzymaniem jak najdłużej dobrego stanu zdrowia i jakości życia