Wiedza lecznicza św Hildegardy z Bingen od A do Z - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Wiedza lecznicza św Hildegardy z Bingen od A do Z

  • Dostępność: Brak
  • Wydawca: Esprit

Tytuł: Wiedza lecznicza św Hildegardy z Bingen od A do Z

Autor: Strehlow Wighard

Wydanie: 1

Rok: 2010

Format: 14.0x20.0cm

Stron: 400

ISBN: 9788361989226

Chcesz cieszyć się dobrym zdrowiem, urodą, odnaleźć szczęście i spokój duchowy? Poznaj medycynę Hildegardy z Bingen, która widzi człowieka kompleksowo, nie oddzielając sfer fizycznej, psychicznej i duchowej!

Medycyna Hildegardy popadła w zapomnienie na okres ośmiuset lat. Dopiero w XX wieku, współcześni niemieccy lekarze, badając teksty świętej z Bingen, zainteresowali się jej kompleksowym widzeniem człowieka i niezwykłą jak na czasy, w których żyła wiedzą, a przede wszystkim możliwością zastosowania jej odkryć we współczesnej medycynie. Wyniki ich prac okazały się niebywałe – praktyka medyczna dowiodła, że konsekwentne stosowanie rad Hildegardy nie tylko zmniejsza znaczenie ryzyko zachorowania na wiele chorób, ale może również istotnie wspomóc organizm w walce z infekcjami, które się rozpoczęły, również przewlekłymi.

Książka dra Wigharda Strehlowa, to już trzecia publikacja słynnego niemieckiego lekarza, która pojawia się w polskim wydaniu. Autor, autorytet w dziedzinie współczesnego zastosowania medycyny Hildegardy, przedstawia czytelnikowi prosty poradnik, w którym znajdzie on wszystkie informacje potrzebne do zastosowania w praktyce wiedzy medycznej Hildegardy.