✦ Najtańsza i Największa Księgarnia Medyczna ✦ Sprawdź Naszą Ofertę!" /> Weterynaryjne PSB Mosby. PRAKTYCZNIE SZCZEGÓŁOWO BŁYSKAWICZNIE oprac. M. Sirois red. Elsevier Urban & Partner
img
img

Weterynaryjne PSB Mosby. PRAKTYCZNIE SZCZEGÓŁOWO BŁYSKAWICZNIE

  • Dostępność: Brak
  • Wydawca: Edra Urban & Partner


Tytuł : Weterynaryjne PSB Mosby. PRAKTYCZNIE SZCZEGÓŁOWO BŁYSKAWICZNIE
Autor : oprac. M. Sirois
Stron : 218
ISBN : 978-83-7609-103-7
Rok wydania : 2010
Wydanie : I
Oprawa : broszurowa (spirala)
Format : 85x140mm

Ten niewielki podręcznik jest zbiorem kluczowych informacji z zakresu weterynarii. Rozmiar książki sprawia, iż posługiwanie się nią jest bardzo łatwe i wygodne. Pozycja jest podzielona na 10 głównych działów, oznaczonych różnymi kolorami, w których znajdują się najistotniejsze wiadomości z danego obszaru tematycznego. Liczne tabele, ryciny i zdjęcia umożliwiają czytelnikowi szybkie dotarcie do niezbędnych w danym momencie informacji. W podręczniku przedstawiono m.in. zagadnienia dotyczące poszczególnych procedur medycznych, farmakologii, opieki stomatologicznej i anestezjologii. Znalazły się w nim również informacje na temat pobierania i transportu materiałów do badań bakteriologicznych oraz najważniejsze normy laboratoryjne.
Weterynaryjne PSB zostało przygotowane specjalnie dla techników i lekarzy weterynarii jako narzędzie niezbędne w ich codziennej pracy.

Spis treści :
Leki i liczby
Postępowanie kliniczne ze zwierzętami
Zabiegi
Stomatologia
Opieka anestezjologiczna
Badanie moczu
Hematologia i serologia
Parazytologia
Mikrobiologia / cytologia
Wartości prawidłowe