Wenecja Przewodnik celownik / Adriatyckie wybrzeże Włoch - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Wenecja Przewodnik celownik / Adriatyckie wybrzeże Włoch

  • Dostępność: Brak
  • Wydawca: Helion

Tytuł: Wenecja Przewodnik celownik / Adriatyckie wybrzeże Włoch

Autor: Wilczyńska Berenika

Rok: 2017

Format: 13.1x22.5

Stron: 184

ISBN: 9788363465100

Wenecja- miasto zakochanych i gondoli, pięknej architektury i opery. Znany na całym świecie ośrodek turystyczny i kulturalny. Ze względu na swoją architekturę jak i nietypowe położenie, Wenecja znajduje się na Liście światowego dziedzictwa UNESCO. Przewodnik oprowadzi po jej największych zabytkach i podpowie jakich atrakcji Wenecji nie można przegapić.

Przewodniki-Celowniki to nowatorskie publikacje turystyczne, opisujące najciekawsze miasta i regiony Europy. Ich wyróżnikiem są dokładne mapy oraz zwięzłe, przygotowane w formie leksykonu i ilustrowane zdjęciami opisy atrakcji turystycznych. Nowe przewodniki dają swobodę podczas zwiedzania, wolność i niezależność podczas wycieczek i podroży. Pozwalają w prosty sposób odnajdywać w terenie interesujące miejsca i identyfikować obiekty. Mapa, tekst i zdjęcia uzupełniają się i tworzą wzajemnie powiązaną całość, która sprawi, że samodzielne zwiedzanie miasta stanie się prawdziwą przyjemnością!Przewodnik-Celownik
Wenecja to:

Atlas Wenecji 1 : 10 000
Alfabetyczny leksykon 112 największych atrakcji turystycznych
ponad 140 kolorowych fotografii
Zwięzłe informacje praktyczne
Przejrzysty system odsyłaczy
... a wszystko po to, by w nieskrępowany sposób cieszyć się Wenecją, bezbłędnie trafi ać do wybranych przez siebie celów, ułożyć własny plan zwiedzania, poznać i zobaczyć najciekawsze zabytki w mieście.