Sposób dostawy - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Sposób dostawy

W jaki sposób dostarczana jest przesyłka ?

Sposób wysyłki

Informacja o zrealizowaniu zamówienia

Informacja o wysłaniu paczki

Czas doręczenia od chwili przekazania zamówienia kurierowi

Informacja o doręczeniu paczki

Uwagi

Odbiór osobisty w kiosku RUCH-u

Wysyłamy e-mail z adresu sklep@ksiazki-medyczne.eu z informacją, że Państwa zamówienie zostało zrealizowane. Oznacza to, że przekazaliśmy kurierowi z RUCH Państwa przesyłkę. Wysyłamy SMS z informacją o wysłaniu zamówienia  Przesyłka będzie dostarczona do wybranego kiosku RUCH do 2 dni roboczych.  SMS z nr przesyłki, podanym punktem RUCH, w którym znajduje się przesyłka i kodem do odbioru przesyłki.  Jeśli nie otrzymają Państwo, żadnych informacji SMS'em o nadanej przesyłce prosimy niezwłocznie o kontakt z nami.

Odbiór osobisty w Urzędzie Pocztowym

 

 Wysyłamy e-mail z adresu sklep@ksiazki-medyczne.eu z informacją, że Państwa zamówienie zostało zrealizowane. Oznacza to, że przekazaliśmy kurierowi z Poczty Polskiej Państwa przesyłkę. Wysyłamy SMS z informacją o wysłaniu zamówienia  Przesyłka będzie dostarczona
do 4 dni roboczych do wybranej przez Państwa placówki Poczty Polskiej.
97% przesyłek dostarczanych jest na drugi dzień roboczy. 
W chwili gdy paczka będzie gotowa do odbioru w placówce Poczty Polskiej przychodzi automatyczny SMS z numerem przesyłki i informacją, że przesyłka jest gotowa do odbioru we wskazanej placówce. Mają Państwo 5 dni roboczych na odebranie przesyłki. Jeśli nie otrzymają Państwo, żadnych informacji SMS'em o nadanej przesyłce prosimy niezwłocznie o kontakt z nami. Podamy Państwu numer przesyłki, który pozwoli sprawdzić co się dzieje z Państwa paczką. 

Odbiór osobisty na stacji Orlen

Wysyłamy e-mail z adresu sklep@ksiazki-medyczne.eu z informacją, że Państwa zamówienie zostało zrealizowane. Oznacza to, że przekazaliśmy kurierowi z UPS Państwa przesyłkę.  Wysyłamy SMS z informacją o wysłaniu zamówienia  Przesyłka będzie dostarczona
następnego dnia roboczego do wybranej przez Państwa Stacji Orlen
SMS z nr przesyłki, podaną Stacją ORLEN, w której znajduje się przesyłka. Jeśli nie otrzymają Państwo, żadnych informacji SMS'em o nadanej przesyłce prosimy niezwłocznie o kontakt z nami.

List polecony Poczta Polska (tylko dla przesyłek do 0.9 kg)

 Wysyłamy e-mail z adresu sklep@ksiazki-medyczne.eu z informacją, że Państwa zamówienie zostało zrealizowane. Oznacza to, że przekazaliśmy kurierowi z Poczty Polskiej Państwa przesyłkę. Wysyłamy SMS z informacją o wysłaniu zamówienia  Przesyłka będzie dostarczona do 4 dni roboczych pod wskazany adres. W przypadku nieudanego doręczenia przesyłka będzie do odebrania w wyznaczonej placówce Poczty Polskiej. W przypadku nieudanego doręczenia kurier powinien zostawić awizo z podaniem punktu, w którym można odebrac przesyłkę. 

Jeśli do 7 dni roboczych od wysłania nie otrzymają Państwo przesyłki  -prosimy niezwłocznie o kontakt z nami. Sprawdzimy co się z nią dzieje.

Odbiór osobisty w Paczkomacie InPostWysyłamy e-mail z adresu sklep@ksiazki-medyczne.eu z informacją, że Państwa zamówienie zostało zrealizowane. Oznacza to, że przekazaliśmy kurierowi z InPost Państwa przesyłkę.  Automatyczny e-mail wysyłany z adresu info@paczkomaty.pl. W e-mailu podany jest nr przesyłki. Przesyłkę można śledzić na stronie www.paczkomaty.pl  Przesyłka będzie dostarczona do paczkomatu do 2 dni roboczych. 
97% przesyłek dostarczanych jest na drugi dzień roboczy. 
Automatyczny e-mail wysyłany z adresu info@paczkomaty.pl. W e-mailu podany jest nr przesyłki i kod potrzebny do odebrania przesyłki z paczkomatu. Te same informacje są przesyłane SMS'em. Mają Państwo 72 godziny na odebranie przesyłki z paczkomatu. 

 

Przesyłka pocztowa pod wskazany adres w Polsce (Kurier48)


Wysyłamy e-mail z adresu sklep@ksiazki-medyczne.eu z informacją, że Państwa zamówienie zostało zrealizowane. Oznacza to, że przekazaliśmy kurierowi z Poczty Polskiej Państwa przesyłkę.  Wysyłamy SMS z informacją o wysłaniu zamówienia l Przesyłka będzie dostarczona
do 4 dni roboczych. W przypadku gdy kurier nie zastanie nikogo pod wskazanym adresem przesyłka będzie do odebrania w najbliższej placówce Poczty Polskiej.
97% przesyłek dostarczanch jest na drugi dzień roboczy. 
W dniu doręczenia przychodzi automatyczny SMS z numerem przesyłki i informacją, że przesyłka jest w doręczeniu. Oznacza to, że kurier podejmie próbę doręczenia przesyłki. Jeśli nie otrzymają Państwo, żadnych informacji SMS'em o nadanej przesyłce prosimy niezwłocznie o kontakt z nami. podamy Państwu numer przesyłki, który pozwoli sprawdzić co się dzieje z Państwa paczką. 
Przesyłka kurierska pod wskazany adres w Polsce

Wysyłamy e-mail z adresu sklep@ksiazki-medyczne.eu z informacją, że Państwa zamówienie zostało zrealizowane. Oznacza to, że przekazaliśmy kurierowi z Siódemki Państwa przesyłkę.   Automatyczny e-mail wysyłany z adresu powiadomienia@siodemka.info

W e-mailu podany jest nr przesyłki. Przesyłkę można śledzić na stronie www.siodemka.com 
Przesyłka będzie dostarczona do 3 dni roboczych. 
97% przesyłek dostarczanych jest na drugi dzień roboczy. 
SMS z nr przesyłki wysłany przez Siódemkę wraz z przewidywanym terminem doręczenia. 

 

Przesyłka kurierska pod wskazany adres w Polsce

 

Wysyłamy e-mail z adresu sklep@ksiazki-medyczne.eu z informacją, że Państwa zamówienie zostało zrealizowane. Oznacza to, że przekazaliśmy kurierowi z Siódemki Państwa przesyłkę.   Automatyczny e-mail wysyłany z adresu: auto-notify@ups.com

 W e-mailu podany jest nr przesyłki. Przesyłkę można śledzić na stronie www.ups.com 
Przesyłka będzie dostarczona do 3 dni roboczych. 
97% przesyłek dostarczanych jest na drugi dzień roboczy. 
   
Kurier rowerowy na ternie Katowic


 
Przed wyborem tej formy dostawy prosimy o kontakt z magazynem w sprawie wyceny tego typu usługi. Dla miasta Katowice koszt dostawy nie powinien przekroczyć 25 zł. Po opłaceniu przesyłki kurier dowiezie ją do Państwa we wskazane miejsce Katowic w tym samym dniu roboczym.


UWAGA: Aby otrzymywać powiadomieania e-mail należy podczas zamawiania podać poprawny adres e-mail i mieć odpowiednio skonfigurowane filtry antyspamowe.

UWAGA: Aby otrzymywać automatyczne powiadomienia SMS należy podczas skladania zamówienia podać poprawny numer telefonu komórkowego, zarejestrowanego u polskiego operatora.