Wdrożenia informatycznych systemów zarządzania - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Wdrożenia informatycznych systemów zarządzania

  • Dostępność: Brak
  • Wydawca: Wydawnictwo Naukowe PWN

Tytuł: Wdrożenia informatycznych systemów zarządzania

Autor: Jurek Janusz

Wydanie: 1

Rok: 2020

Format: 16.5x23.5cm

Stron: 250

ISBN: 9788301188436

„W książce w przystępny sposób przedstawiony został pełny zakres zagadnień związanych z wdrożeniami informatycznych systemów zarządzania. Ze względu na zawarte w niej praktyczne wskazówki oparte na wieloletnim doświadczeniu zawodowym Autora, książka stanowi znakomity przewodnik dla kierowników projektów, konsultantów, a także przedsiębiorstw i organizacji przygotowujących się do informatyzacji obszaru zarządzania. Przedstawiona w książce synteza omawianych zagadnień dokonana przez Autora, a także szereg przytoczonych przez niego oryginalnych wskazań dotyczących metodologii projektów informatycznych (głównie analizy i projektowania systemów informatycznych) czynią z niej równocześnie monografię napisaną na bardzo wysokim poziomie naukowym”.
Prof. dr hab. Mariusz Flasiński, Uniwersytet Jagielloński

„Książka jest jedną z nielicznych na polskim rynku monografią poświęconą wdrożeniom systemów wspomagających zarządzanie. Umożliwia ona szybkie zapoznanie się z rodzajami tych systemów oraz zasadami prowadzenia ich wdrożeń. Przedstawione w książce praktyczne rekomendacje z pewnością będą pomocne w realizacji projektów wdrożeniowych”.
Marcin Taranek, Prezes Zarządu IFS Industrial and Financial Systems Poland

„Książka zawiera praktyczną wiedzę na temat realizacji projektów wdrożeniowych informatycznych systemów wspomagających zarządzanie. Wybór opisanych w książce zagadnień opiera są na doświadczeniach własnych Autora, który od wielu lat doradza największym polskim przedsiębiorstwom w zakresie prowadzenia tego typu przedsięwzięć. Książka może być wykorzystana zarówno przez pracowników firm wdrożeniowych, jak też przez informatyków zatrudnionych w przedsiębiorstwach, w których wdrażane są systemy zarządzania”.
Piotr Witczyński, Dyrektor Generalny Oracle Polska