Toskania i Umbria - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Toskania i Umbria

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Wydawnictwo Naukowe PWN
 • Stara Cena: 38,00 złCena: 28,19 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 6.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Toskania i Umbria

  Autor: Lindenberg Grzegorz, Goławska Anna Maria

  Wydanie: 1

  Rok: 2021

  Format: 19.5x12.5cm

  Stron: 248

  ISBN: 9788395696329

  TOSKANIA – region Włoch, który posia­da więcej zabytków i dzieł sztuki niż jakie­kolwiek państwo na świecie, region, gdzie historia żyje i w sposób naturalny miesza się ze współczesnością. Kto tu przyjedzie raz, będzie już zawsze wracał, zauroczo­ny pięknem i niezwykłością miejsc, ludzi, miast, zamków czy kościołów.
  Jest to już siódma edycja subiektywnego przewodnika po Toskanii i Umbrii, zmie­niona i uaktualniona. Zapraszamy do wspólnej podróży po naszych ulubionych miejscach, śladami malarzy, architektów, świętych, grzeszników oraz... kotów.
  ANNA MARIA GOŁAWSKA – poetka, podróżniczka. Debiuto­wała w kwartalniku literackim „Akcent”. Jest autorką książek po­etyckich Sumienna rzeźniczka, Postępująca personifikacja, Środek komunikacji oraz prozatorskich Toskania i Umbria. Przewodnik subiektywny i Włochy. Podróż na południe. Jej wiersze były tłuma­czone na 7 języków. Lubi koty i średniowieczne freski.
  GRZEGORZ LINDENBERG – socjolog, konsultant dla mediów i wydawców, autor książek Ludzkość poprawiona i Wzbierająca fala. Współtworzył „Gazetę Wyborczą” i „Super Express”, jest pomysło­dawcą Koalicji dla Zwierząt. Mieszka z dwoma kotami i psem pod Warszawą. Interesuje się ludźmi i sztuczną inteligencją, dużo czyta, pisuje artykuły, słucha muzyki barokowej i innych.
  Nasza strona z informacjami, noclegami, restauracjami i zdjęciami na: toskania.org.pl