Tigerfeeling Trening mięśni dna miednicy metodą Cantienica - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Tigerfeeling Trening mięśni dna miednicy metodą Cantienica

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Edra Urban & Partner
 • Stara Cena: 89,00 złCena: 77,43 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 6.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Tigerfeeling Trening mięśni dna miednicy metodą Cantienica

  Autor: Cantieni B.

  Wydanie: 1

  Rok: 2017

  Format: 18.4x26.0cm

  Stron: 179

  ISBN: 9788365625489

  SIŁA, KTÓRA POCHODZI Z WNĘTRZA

  Tigerfeeling® działa szybko. Jest bezpieczny. Sprawia radość. Wyczuwalny i widoczny efekt pojawia się już po pierwszym treningu. A wymierne zmiany dostrzega się po trzech tygodniach.

  Naturalny, energiczny wdzięk – ćwiczenie dna miednicy w celu uzyskania większej sprężystości, giętkości, ochoty do życia i radości z seksu. Terapeutyczny Fitness – ukierunkowane na dno miednicy ćwiczenia m.in. przeciw osłabieniu pęcherza moczowego, nietrzymaniu moczu, trudnościom z osiąganiem orgazmu, dolegliwościom ze strony pleców.

  Dla mężczyzn i kobiet. 

  Benita Cantieni opracowała metodę CANTIENICA® ‒ metodę kształtowania ciała i jego postawy, pierwszą na świecie terapeutyczną metodę Fitness. W CANTIENICA AG w Zurychu kształcą się m.in. fizjoterapeuci, położne oraz instruktorzy fitness. Benita Cantieni jest autorką wielu cieszących się powodzeniem tytułów: Tigerfeeling® ‒ Das Rückenprogramm für sie und ihn, Laufen mit Tigerfeeling®  für sie und ihn, Faceforming mit Tigerfeeling®  für sie und ihn, Rückbildung mit Tigerfeeling® i Catpower –  Das ultimative Körperbuch.