Telomery i zdrowie - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Telomery i zdrowie

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Galaktyka
 • Stara Cena: 44,90 złCena: 26,94 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 6.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Telomery i zdrowie

  Autor: ELIZABETH BLACKBURN, ELISSA EPEL

  Strony: 408

  Format: 152 x 227

  Oprawa: miękka

  ISBN: 978-83-7579-629-2

  Data wydania: 29.09.2017

  Chcesz świadomie dbać o zdrowie?
  Żyć dłużej?
  Starzeć się wolniej?
  Być zdrowym i sprawnym mimo upływu lat?
  Książka Telomery i zdrowie powie Ci, jak to zrobić.


  Dr E. Blacburn (noblistka) i E. Epel (profesor uniwersytecka) dokonały rewolucyjnych odkryć naukowych, które zmieniają sposób widzenia zdrowia i procesu starzenia się. Telomery chroniące nasz materiał genetyczny zużywają się z wiekiem, ale mogą też ulec odbudowie! Warto dowiedzieć się, co pomaga wydłużyć telomery, by dłużej żyć zdrowo i aktywnie. 
  Dobry sen, odżywianie, aktywność fizyczna i niektóre substancje chemiczne mają pozytywny wpływ na telomery, zaś przewlekły stres, negatywne myśli, toksyczne związki, a nawet zła okolica zamieszkania mogą powodować ich skrócenie. 
  Telomery i zdrowie to pierwsza książka, która wyjaśnia starzenie się organizmu na poziomie komórkowym oraz opisuje proste zmiany, dzięki którym możemy zapewnić zdrowie naszym chromosomom, by żyć dłużej i lepiej.


  Książka Telomery i zdrowie wyjaśnia działanie często niewidocznych sił, które wpływają na nasze życie. W ten sposób daje nam nowy poziom świadomości. Pomaga też podejmować lepsze decyzje, zarówno w skali jednostkowej, jak i społecznej. Dzięki niej możemy zapewnić sobie lepszy stan zdrowia i długowieczność. Krótko mówiąc, pozycja ta zmieni sposób, w jaki myślimy o starzeniu się i chorobach.

  David Kessler

  lek. med., były komisarz Agencji Żywności i Leków, autor bestsellera „New York Timesa” The End of Overeating