Technologie mobilne w logistyce i zarządzaniu łańcuchem dostaw - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Technologie mobilne w logistyce i zarządzaniu łańcuchem dostaw

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Wydawnictwo Naukowe PWN
 • Cena: 53,61 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 9.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Technologie mobilne w logistyce i zarządzaniu łańcuchem dostaw

  Wydanie: 1

  Rok: 2017

  Format: 15.0x23.5cm

  Stron: 258

  ISBN: 9788301189501

  Technologie mobilne w logistyce i zarządzaniu łańcuchem dostaw
  Unikatowe opracowanie dotyczące najnowszych trendów w rozwoju technologii mobilnych w logistyce i zarządzaniu łańcuchem dostaw, poparte konkretnymi studiami przypadków dobrych praktyk.
  Podstawową wartością książki, opracowanej przez zespól młodych naukowców Uniwersytetu Łódzkiego, jest unikatowy na polskim rynku wydawniczym potencjał, jaki może ona wnieść do poznania i zrozumienia trendów rozwoju technologii mobilnych. Wpisuje się ona znakomicie w rozwój gospodarki elektronicznej i pozwala zrozumieć istotną rolę tych technologii w budowaniu innowacyjności oraz przewagi konkurencyjnej firm i sieci w XXI w. W polskiej literaturze przedmiotu ciągle brak jest pozycji poświęconej tej tematyce i właśnie niniejsza publikacja może wypełnić przynajmniej w części tę lukę. Będzie ona z pewnością ciepło przyjęta przez studentów jako pozycja dająca szansę uzupełnienia, rozszerzenia i uaktualnienia ich wiedzy, ale powinna też znaleźć szersze grono Czytelników w środowisku zarówno akademickim, jak i biznesowym.”
  Z recenzji prof. SGH dra hab. Krzysztofa Rutkowskiego
  Kierownika Katedry Logistyki Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie
  Autorzy publikacji postawili sobie m.in. za cel:
  · zidentyfikowanie technologii mobilnych w logistyce i zarządzaniu łańcuchem dostaw oraz określenie wpływu ich zastosowań na modele biznesowe i konkurencyjność przedsiębiorstw oraz łańcuchów dostaw,
  · wskazanie cech charakterystycznych i wpływu technologii mobilnych na zarządzanie procesami w łańcuchach dostaw, w szczególności procesami logistycznymi,
  · prezentację dobrych praktyk przedsiębiorstw w zakresie zastosowań technologii mobilnych w logistyce i zarządzaniu łańcuchem dostaw,
  · przedstawienie stanu obecnego i perspektyw rozwoju technologii mobilnych w przyszłości.
  Książka powstała w odpowiedzi na pilną w ocenie autorów potrzebę wzbogacenia zakresu zagadnień omawianych w ramach przedmiotów związanych z logistyką i zarządzaniem łańcuchem dostaw o aspekty zastosowań technologii mobilnych.
  Publikację kierujemy zatem do studentów uczelni politechnicznych oraz uniwersyteckich, studiujących m.in. na kierunkach logistyka, zarządzanie łańcuchem dostaw, nowoczesne technologie w logistyce, informatyka, e-biznes, e-commerce, nauki o zarządzaniu.
  Ze względu na wyjątkowe walory praktyczne książka kierowana jest również do praktyków – menedżerów firm logistycznych i wszystkich zainteresowanych logistyką i zarządzaniem łańcuchem dostaw.