Techniki chirurgiczne w laryngologii - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Techniki chirurgiczne w laryngologii

  • Dostępność: Brak
  • Wydawca: MEDISFERA

Tytuł: Techniki chirurgiczne w laryngologii

Autorzy: Clark A. Rosen, C. Blake Simpson

Stron: 368

Oprawa: twarda

Rok: 2018

ISBN: 978-83-63367-18-3

Książka „Techniki chirurgiczne w laryngologii” wypełnia istotną lukę pośród współczesnych podręczników do otolaryngologii: stanowi wszechstronne opracowanie dotyczące chirurgii krtani, mogące służyć lekarzowi do przygotowania się do przeprowadzenia operacji. Zawiera jasne opisy krok po kroku procedur chirurgicznych właściwych dla szeregu zaburzeń głosu i górnych dróg oddechowych.

- Ten napisany przez uznanych specjalistów atlas chirurgiczny opisuje krok po kroku poszczególne etapy różnych procedur z zakresu chirurgii krtani – zarówno z kategorii fonomikrochirurgii, jak i chirurgii szkieletu krtani.
- Podaje wszelkie niezbędne informacje medyczne na temat rozmaitych zaburzeń głosu, dzięki czemu procedury chirurgiczne są ujęte w odpowiednim kontekście.
- Zawiera liczne ilustracje, w tym schematyczne ryciny, które pokazują wszystkie etapy zabiegu i pomagają uwydatnić trudne trójwymiarowe aspekty anatomii.
- Opisuje wskazania, opiekę pooperacyjną i powikłania, dzięki czemu daje chirurgowi pełen zakres informacji potrzebnych przez cały okres opieki nad pacjentem.

Jest to wyjątkowy przewodnik, szczegółowo i w usystematyzowany sposób opisujący procedury z zakresu chirurgii krtani: stanowi podręczne i zrozumiałe źródło informacji dla wszystkich chirurgów zainteresowanych tą dziedziną.