Tajniki paznokci - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Tajniki paznokci

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Altenberg
 • Cena: 73,99 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 9.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Tajniki paznokci

  Autor: Ewa Grzelakowska-Kostoglu

  Strony: 285

  Oprawa: Twarda

  Rok: 2017

  Wydanie: 1

  ISBN: 978-83-948712-0-8

  PRAWIE 300 STRON, KTÓRE ODMIENIĄ TWOJE PAZNOKCIE!

  Witaj w świecie zdrowych, mocnych i pięknych paznokci! Włożyłam całe serce w to, by udowodnić, że każdy może łatwo i przyjemnie zamienić swój dom w profesjonalny salon pielęgnacji i stylizacji paznokci!

  Chciałam, by „Tajniki paznokci” były pełnym kompendium na temat paznokci, dotyczącym zarówno ich pielęgnacji, jak i zdobień.
  Zawarłam tu najważniejsze informacje, będące esencją mojej wiedzy teoretycznej oraz trików szlifowanych (dosłownie!) przez wiele lat!

  BO TWOJE PAZURKI NA TO ZASŁUGUJĄ!

  W „Tajnikach paznokci” omówiłam też w przystępny sposób trudne zagadnienia z zakresu anatomii i fizjologii. Uważam, że ich znajomość jest bardzo ważna, niezależnie od tego, czy zajmujesz się paznokciami zawodowo, czy tylko w domowym zaciszu. Wiem, że znając podstawy, dużo szybciej i łatwiej opanujesz zasady pielęgnacji, rozwiążesz problemy (np. z narastającymi skórkami lub nierówną płytką) i przyswoisz nawet najbardziej zaawansowane techniki zdobienia paznokci.

  TWÓRZ BEZ OGRANICZEŃ!

  Przy wyborze zdobień, jakie chciałabym ci przedstawić, kierowałam się tym, by narzędzia potrzebne do ich wykonania były dostępne za niewysoką cenę w każdej drogerii. Dla ułatwienia każdy wzór oznaczyłam poziomem trudności. Niech wszystkie zaprezentowane tutaj pomysły staną się inspiracją do twoich własnych eksperymentów. Liczba dostępnych na rynku produktów daje nieograniczone możliwości malowania, stylizowania i zmieniania kształtu! Nie ograniczaj się!

  CZYTAJ! DZIAŁAJ! DZIEL SIĘ!

  Nic nie sprawi mi większej radości niż opanowanie przez ciebie wiedzy, twoje zadbane na co dzień dłonie oraz dzieła, które stworzysz dzięki „Tajnikom paznokci”. Z dumą dziel się radością tworzenia i pokaż ją światu, używając hashtagu #tajnikiRLM.