Tajemnice pielęgniarek - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Tajemnice pielęgniarek

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: W.A.B.
 • Stara Cena: 39,99 złCena: 32,99 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 6.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Tajemnice pielęgniarek

  Autor: Fijewska Marianna

  Wydanie: 1

  Rok: 2019

  Format: 14.0x20.0cm

  Stron: 320

  ISBN: 9788328064508

  To one są „przy łóżku” pacjenta, stale poddane ocenie – pacjentów, rodzin, lekarzy. Wzbudzają skrajne emocje – od uwielbienia, poprzez lekceważenie, po agresję. Młode i stare, wykształcone i przyuczone, entuzjastyczne i zgorzkniałe. Zbyt nisko opłacane. Przepracowane.
  Przestały milczeć. Opowiadają o sobie, o trudnych warunkach pracy, o chorych relacjach ze zwierzchnikami, o wzajemnych konfliktach.
  Z tych opowieści wyłania się portret środowiska, który każe nam się bać. Bo etap spolegliwych „sióstr” po prostu się skończył. Pielęgniarki chcą być traktowane przez system jak profesjonalistki, jeśli nie… tym gorzej dla systemu.
  Marianna Fijewska, absolwentka dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim, jedna z najzdolniejszych, młodych autorek Wirtualnej Polski. Każdego dnia zadaje trudne pytania, odkrywa fakty i zbiera opinie w najbardziej gorących, poruszających historiach społecznych. Zazwyczaj „idzie pod prąd”, dlatego jej teksty stale wywołują dyskusje i polemiki. Dziennikarka prowadzi też program wideo w serwisie WP Kobieta ",#11 Pytań", poruszający ważne tematy, takie jak śmierć, choroba czy konflikty z prawem.