✦ Najtańsza i Największa Księgarnia Medyczna ✦ Sprawdź Naszą Ofertę!" /> Szkoła rodzenia Dorota Halina Ćwiek, Katarzyna Regina Augustyniuk, Dorota Halina Ćwiek Wydawnictwo Lekarskie PZWL
img
img

Szkoła rodzenia

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: PZWL
 • Cena: 56,29 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 9.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Szkoła rodzenia

  Wydanie: 1

  Rok: 2021

  Format: 16.3x23.5

  Stron: 280

  ISBN: 9788320039498

  Narodziny dziecka są dla rodziców momentem niezwykłym i wspaniałym. Oczekują go z radością, ale i z lękiem. Większość zastanawia się, jak najlepiej przygotować się do nowej roli w życiu, ale też jak przejść przez najtrudniejszy etap, jakim jest poród.
  Poradnik autorstwa dr Doroty Ćwiek, położnej z wieloletnim doświadczeniem, jest niezwykłą skarbnicą wiedzy na temat porodu i pierwszych dni po porodzie. W książce omówione są tematy zazwyczaj poruszane podczas zajęć szkół rodzenia tj. przygotowanie do porodu:
  Ćwiczenia relaksacyjne i udział partnera podczas porodu,
  Masaż kobiety ciężarnej i rodzącej,
  Nauka techniki karmienia piersią,
  Pielęgnacja noworodka tuż po porodzie.
  Książka przeznaczona dla wszystkich kobiet świadomie przygotowujących się do porodu. Zarówno dla tych uczestniczących w zajęciach szkół rodzenia, dla których ten poradnik może być źródłem usystematyzowanej wiedzy, ale też dla tych, które ze szkół rodzenia z różnych względów nie korzystają. Duża liczba ilustracji, niezliczona ilość praktycznych porad powoduje, że jest to lektura obowiązkowa dla każdej pary oczekującej dziecka.