Szczęście bajkami cerowane - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Szczęście bajkami cerowane

  • Dostępność: Brak
  • Wydawca: Virgo

Tytuł: Szczęście bajkami cerowane

Autor: Urszula Anna

Stron: 144

Oprawa: twarda

Rok: 2019

ISBN: 978-83-65400-15-4

Odrobinę nietypowy poradnik rozwoju osobistego dla tych, którzy chcą esencjonalniej żyć. Dzięki tej książce rozbudzicie w sobie na nowo dziecięcą ciekawość świata i nauczycie się pielęgnować stan zadowolenia. Bo choć nie mamy wpływu na szczęście, to nasze poczucie szczęścia zależy w dużej mierze od nas. Czy lubimy siebie? W jaki sposób przeżywamy swoje życie? Czy tylko gonimy za iluzorycznym szczęściem, wciąż ponosząc porażki? Rozumiejąc kim jesteśmy, świadomie kierując swoją uwagą, można dostrzec szczęście bardzo łatwo. Nawet w świecie, w którym nic nie jest takie, jak się wydaje na pierwszy rzut oka.

Książka prezentuje ciekawe spojrzenie na to kim jesteśmy, czym jest szczęście, jak przekonania wpływają na jego poczucie.

Zapraszając do wejścia na codzienną ścieżkę „higieny poczucia szczęścia”, pomaga zmienić postrzeganie siebie, otaczającego świata, zaprzyjaźnić się z wewnętrznym dzieckiem i rozmawiać z własnymi dziećmi o wartościach, szczęściu, sensie, a także o radości życia.

Znajdziesz tu ciekawe inspiracje i przykłady - skorzystaj z nich jeśli zechcesz rozbudzić w sobie ciekawość świata, odnaleźć głębszą refleksję. Rozpocznij od obserwacji prostych faktów i odpowiednich pytań. Weź odpowiedzialność we własne ręce za poczucie dobrostanu i opanuj sztukę radosnego życia.

Raz odrobiona lekcja ze szczęścia, odmienia nas nieodwracalnie, dlatego jeśli nie chcesz nic zmieniać w swoim życiu, nie czytaj tej książki.

 

DLA MŁODSZYCH I STARSZYCH

osób o otwartych umysłach, dla których poczucie szczęścia, poczucie sensu życia, radość i umiejętność budowania trwałych relacji z innymi, mają duże znaczenie.

 

DLA RODZICÓW

chcących lepiej poznać siebie, by zapewnić optymalną przestrzeń dla rozwoju dzieci.


DLA PRZYSZŁYCH RODZICÓW

pragnących umiejętnie wspierać świadomie swoje pociechy od pierwszych chwil ich istnienia.

 

DLA STARSZYCH DZIECI

by z czasem nie gubiły tego, co w nich najcenniejsze.


DLA LUDZI BIZNESU

poszukujących spójności, efektywności i umiejętności korzystania z „flow”, dla budujących zespoły i zarządzających nimi.

 

DLA COACHÓW I TRENERÓW

pracujących nad wzmocnieniem siebie i swoich klientów.