Symultaniczno-Sekwencyjna Nauka Czytania 20 lat później - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Symultaniczno-Sekwencyjna Nauka Czytania 20 lat później

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Centrum Metody Krakowskiej
 • Cena: 75,00 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 9.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Symultaniczno-Sekwencyjna Nauka Czytania 20 lat później

  Autor: Jagoda Cieszyńska

  Okładka: miękka

  Stron: 368

  Rok: 2023

  ISBN: 978-83-64957-03-1

  Książka podsumowuje 20 lat pracy prof. Jagody Cieszyńskiej-Rożek nad Symultaniczno-Sekwencyjną Nauką Czytania®. Publikacja jest jedynie przystankiem w ciągłym rozwoju metody i mamy nadzieję, że wkrótce pojawią się nowe opracowania poszerzające wiedzę o Metodzie Krakowskiej®.
  Rynek wydawniczy pełen jest publikacji dla dzieci zawierających informację, że zastosowano „metodę sylabową”. Cieszy nas malejące zainteresowanie głoskowaniem, a wzrost popularności nauki czytania sylabami, ale to szczegóły decydują o efektywności. Nie wystarczy, że autor zaznaczy poszczególne sylaby różnymi kolorami. Metoda symultaniczno–sekwencyjna zawdzięcza swą skuteczność unikalnej strukturze, która naśladuje rozwój mowy i stanowi najkorzystniejszy dla percepcji dziecka plan nabywania umiejętności czytania. Każdy etap nauki umożliwia dokonanie kolejnego kroku, a proces ten przebiega zawsze według opracowanego w badaniach naukowych schematu. Jeśli doprawimy każdą chwilę nauki solidną szczyptą radości i zabawy, może zdarzyć się, iż młody człowiek nawet nie zauważy, że opanował umiejętność czytania. Kiedy nauka wiąże się z dobrymi emocjami, dziecko w wieku szkolnym samodzielnie sięga po książkę, która staje się wspaniałą rozrywką i motorem dalszego rozwoju.

  Ponad 300 zdjęć, oraz prawie godzina ekskluzywnych materiałów multimedialnych dostępnych po zeskanowaniu umieszczonych w książce kodów QR.