Sylaby - zeszyt ćwiczeń 4 - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Sylaby - zeszyt ćwiczeń 4

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Arson
 • Cena: 11,25 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 9.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Sylaby - zeszyt ćwiczeń 4

  Autor: Agnieszka Bala

  Stron: 72

  Oprawa: miękka

  Rok: 2018

  ISBN: 978-83-61022-53-4

  Seria książeczek Gotowi do startu? Samogłoski i Sylaby przygotowują do czytania różnych zapisów czcionek. Gdy dziecko samodzielnie odkryje i nabędzie wiedzę o świecie pisma, w naturalny sposób będzie w stanie przejść z systemu wielkiej litery na małą. Zabawy i ćwiczenie zawarte w książeczkach pomogą samodzielnie zdobytą umiejętność utrwalić i doskonalić a dzieciom, które wykazują trudności w tym zakresie, pomóc odkrywać reguły rozwijające te umiejętności.
  Książeczki Samogłoski i Sylaby zawierają materiał zgodny z etapami rozwoju mowy dziecka. Ćwiczenia utrwalają umiejętność czytania samogłosek, sylab otwartych, sekwencji. Opierają się na zadaniach identyfikowania materiału literowego. Zadaniem dziecka jest dobrać identyczne zapisy samogłosek, sylab, sekwencji, poprzez łączenie lub zamalowywania wyznaczonego pola. Książeczki zawierają próby pisania samogłosek, sylab w taki sposób, by dziecko według „prawa pierwszego połączenia” mogło rozpocząć naukę pisania, planując prawidłowy ruch ręki do kształtowania poprawnego wzorca motorycznego litery.

  Seria książek Gotowi do startu? powstała z myślą o przedszkolakach, a przede wszystkim o uczniach zerówek, rozpoczynających naukę czytania. Zestaw książek został opracowany tak, by mogli z niego korzystać nauczyciele oraz specjaliści w swojej pracy terapeutycznej. Książeczki mogą być wykorzystane przez rodziców w czasie nauki i zabawy w domu.
  Seria Gotowi do startu? jest doskonałą pomocą w pracy z dziećmi z zaburzeniami komunikacji, dziećmi zagrożonymi dysleksją i dyslektycznymi. Ćwiczenia mogą posłużyć, jako doskonały materiał dydaktyczny
  w klasach I – III szkoły podstawowej.

  Seria Gotowi do startu? składa się z książek:
  - Samogłoski,
  - Sylaby,
  - Ćwiczenia ogólnorozwojowe materiał atematyczny,
  - Ćwiczenia ogólnorozwojowe materiał tematyczny,
  - Ćwiczenia ogólnorozwojowe materiał literowy.