SWiSH Max2 i SWiSH Max3 Animacje flash - jakie to proste ! - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

SWiSH Max2 i SWiSH Max3 Animacje flash - jakie to proste !

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Wydawnictwo Naukowe PWN
 • Stara Cena: 64,00 złCena: 49,73 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 7.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: SWiSH Max2 i SWiSH Max3 Animacje flash - jakie to proste !

  Autor: Zimek Roland

  Wydanie: 1

  Rok: 2012

  Format: 16.0x23.5cm

  Stron: 368

  ISBN: 9788301159955

  Potrzebujesz atrakcyjnego banneru, przyciągającej uwagę strony www, filmu rysunkowego czy prezentacji multimedialnej?
  Chcesz szybko nauczyć się tworzenia nawet najbardziej skomplikowanych animacji?
  Ta książka jest dla Ciebie! Dzięki SWiSH Max2 i SWiSH Max3 tworzenie interesującej animacji zajmie Ci kilka godzin, a efekt zyska uznanie wielu osób.
  W ostatnich latach powstało wiele programów umożliwiających tworzenie animacji w technice flash. Jedne dają pełną kontrolę nad tworzoną animacją, ale są skomplikowane i wymagają dużych umiejętności. Inne są proste w użyciu, lecz nie dają możliwości kontrolowania działania animacji.

  Program SWiSH daje ogromne możliwości tworzenia animacji flash, a przy tym jest tani i niezwykle łatwy w użyciu. Animacje utworzone w tym programie zachwycają nawet profesjonalistów. Program ma bogatą kolekcję gotowych efektów, niewymagających napisania choćby jednej linijki kodu. Stworzenie nawet złożonej animacji wymaga niewielkiego nakładu pracy i bardzo krótkiego czasu.
  Najnowsze wersje programu SWiSH – SWiSH Max2 i SWiSH Max3 – mają wiele ulepszeń w stosunku do wersji poprzednich. Jedną z najbardziej znaczących zmian jest możliwość wzbogacania animacji o komponenty. Usprawniono także wprowadzanie i edycję tekstu, zmodyfikowano sposób tworzenia skryptów, zmieniono wygląd programu, dzięki czemu jego obsługa jest jeszcze bardziej intuicyjna.

  W SWiSH Max3 pojawia się znacznie więcej elementów do łatwego i prostego tworzenia animacji flash. Wersja ta zachowuje przy tym pełną funkcjonalność, umożliwiającą całkowitą kontrolę animacji przez osoby zaawansowane w tworzeniu dynamicznych stron WWW.

  W książce opisano polskojęzyczną wersję programu. Przy wszystkich poleceniach podano ich odpowiedniki w wersji angielskiej. Ze strony internetowej (zakładka DO POBRANIA) można pobrać bezpłatne pliki pomocnicze – są to omówione w książce animacje wykonane w programie SWiSH.