Spring MVC 4 Projektowanie zaawansowanych aplikacji WWW - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Spring MVC 4 Projektowanie zaawansowanych aplikacji WWW

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Helion
 • Stara Cena: 49,00 złCena: 34,91 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 6.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Spring MVC 4 Projektowanie zaawansowanych aplikacji WWW

  Autor: Warin Geoffroy

  Rok: 2016

  Format: 17.0x23.0cm

  Stron: 272

  ISBN: 9788328323476

  Wszyscy jesteśmy świadkami dynamicznego rozwoju branży aplikacji internetowych. Projektanci i programiści muszą jeszcze szybciej tworzyć coraz doskonalsze i atrakcyjniejsze aplikacje, a następnie błyskawicznie udostępniać je użytkownikom, przy dość ograniczonym budżecie. Platforma Spring Boot i środowiska chmurowe pozwalają sprostać tym wymaganiom: niezwykłe aplikacje można tworzyć i przekazywać w rekordowym tempie, w dodatku wyposażone w tak istotne funkcjonalności jak internacjonalizacja, sesje rozproszone, logowanie społecznościowe, wielowątkowość i wiele innych.

  Jeśli programujesz w Javie, choć trochę znasz platformę Spring i chcesz tworzyć użyteczne oraz nowoczesne aplikacje WWW, masz w ręku właściwą książkę. Ten podręcznik w niezwykle praktyczny sposób podchodzi do zagadnienia budowy skomplikowanych aplikacji z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

  Podczas lektury poszczególnych rozdziałów będziesz mógł od podstaw przyjrzeć się konstruowaniu w pełni działającej aplikacji WWW, a potem spróbować własnych sił w tej dziedzinie, z wykorzystaniem internacjonalizacji, weryfikacji formularzy oraz obsługi rozproszonych sesji i pamięci podręcznej. Dowiesz się również, jak porządnie przetestować aplikację i opublikować ją w internecie.

  W tej książce znajdziesz:

  praktyczne omówienie platformy Spring Boot i Spring Tool Suite
  wyjaśnienie implementacji architektury MVC
  wskazówki dotyczące projektowania zaawansowanych formularzy, weryfikacji typów danych wprowadzanych przez użytkownika i obsługi błędów
  zasady działania aplikacji REST i wykorzystywania zapytań HTTP
  wyczerpujące omówienie zagadnień bezpieczeństwa aplikacji
  opis dobrych praktyk, takich jak testy jednostkowe i testy akceptacji, optymalizacja zapytań, metody zarządzania pamięcią podręczną

  Programuj jak mistrz — odkryj Spring MVC!