Spacerem po Rzymie - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Spacerem po Rzymie

  • Dostępność: Brak
  • Wydawca: G+J RBA

Tytuł: Spacerem po Rzymie

Autor: Parla Katie

Rok: 2013

Format: 13.3x18.1cm

Stron: 192

ISBN: 9788375964219

Nie ma lepszego sposobu, by poznać miasto, niż przechadzka po jego tętniących życiem i kipiących różnorodnością rejonach. Przewodnik National Geographic Spacerem po Rzymie zawiera piętnaście opisanych krok po kroku i zaopatrzonych w plany tras spacerowych, które sprawią, że zwiedzimy miasto jak wprawny podróżnik i będziemy się po nim poruszać niczym rdzenni rzymianie.

LOTEM BŁYSKAWICY to syntetyczne trasy, dzięki którym można zwiedzić całe miasto w jeden dzień, w weekend (samotnie lub z dziećmi), albo koncentrując się na rozrywkach.

OPISY TRAS – od starożytnego Rzymu po Plac Hiszpański oraz od Koloseum do Via Veneto – zawierają podstawowe informacje o obiektach w kolejności zgodnej z ich lokalizacją na szlaku zwiedzania.

WIZYTÓWKI dostarczają ciekawych szczegółów i dogłębnych informacji o muzeach i innych obiektach, między innymi o Muzeach Watykańskich, Forum Romanum, Panteonie i Dzielnicy Żydowskiej.

TYLKO W RZYMIE to opisy najważniejszych charakterystycznych dla tego miasta miejsc i cech, na przykład fontann i akweduktów oraz rzymskiej kuchni.

REKOMENDACJE stanowią podsumowanie najciekawszych, spójnych tematycznie miejsc, takich jak podziemny Rzym, mozaiki i nocne życie.

RADY BYWALCA, POLECANE LOKALE i WARTO WIEDZIEĆ to umieszczone w ramkach przydatne wskazówki, jak najlepiej wykorzystać pobyt.

INFORMACJE PRAKTYCZNE pomogą w przygotowaniach i planowaniu podróży.

SZCZEGÓŁOWE PLANY, KOLOROWE ZDJĘCIA I SPRAWDZONE RADY doświadczonych autorów ułatwią poznawanie miasta.