Sowa co bałagan ma w porządku - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Sowa co bałagan ma w porządku

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: BlogOjciec
 • Stara Cena: 49,00 złCena: 25,00 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 6.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Sowa co bałagan ma w porządku

  Autor: Pan Poeta

  Wydanie: 1

  Format: 210 x 255 mm

  Ilustracje: Joanna Młynarczyk

  Stron: 32

  Oprawa: twarda

  Rok: 2019

  ISBN: 9788395584503

  Chcesz pokazać Dziecku, czym jest minimalizm? 

  I do czego prowadzi nadmierne gromadzenie rzeczy, bez których możemy się obejść?

  Pośmiejmy się z tej naszej cechy chomikowania rzeczy, bo „się przydadzą”. Łatwiej będzie Ci wytłumaczyć dziecku minimalizm po przeczytaniu bajki Pan Poety.

  „BO GROMADZĄC MNIEJ, MAM WIĘCEJ.
  OT, NA PRZYKŁAD, MIEJSCA W DOMU”

  To prawda, do której szybko się przekonujemy, gdy tylko wprowadzimy w życie kilka prostych zasad minimalizmu. Posiadając tylko te rzeczy, które są nam naprawdę niezbędne, doceniamy je bardziej. Pozostałe nie zajmują niepotrzebnie miejsca, bo z nich rezygnujemy. Nie martwimy się o nie. Nie musimy ich sprzątać, przyglądając się, jak zajmują miejsce na półce, w szafie, na regale czy pod łóżkiem i przenosić je z kąta w kąt. Żyje się nam o wiele prościej. Mamy mniej problemów.

  Nawet jeśli sami wprowadzamy w życie minimalizm, to trudno go wytłumaczyć dzieciom. Już samo słowo nie jest łatwe do wypowiedzenia, dlatego w książce nie pada ani raz, choć z niej wybrzmiewa.

  „Sowa, co bałagan ma w porządku” to szósta książka Pana Poety, największego, bo prawie dwumetrowego, bajkopisarza. Autor często bywał w Polskim Radiu Dzieciom, można go było zobaczyć w DDTVN, a także podczas warsztatów dla dzieci, które prowadzi w całej Polsce.