✦ Najtańsza i Największa Księgarnia Medyczna ✦ Sprawdź Naszą Ofertę!" /> Soczewka i zaćma. Seria Basic and Clinical Science Course (BCSC 11) red. Elsevier Urban & Partner
img
img

Soczewka i zaćma. Seria Basic and Clinical Science Course (BCSC 11)

  • Dostępność: Brak
  • Wydawca: Edra Urban & Partner

Tytuł : Soczewka i zaćma. Seria Basic and Clinical Science Course (BCSC 11)

Redaktor : red.

Stron : 300

ISBN : 978-83-89581-64-8

Rok wydania : 2007

Wydanie : I

Oprawa : twarda

Format : 170 x 240

   Wydane pod redakcją prof. dr. hab. Józefa Kałużnego pierwsze polskie tłumaczenie publikacji autorstwa członków Amerykańskiej Akademii Okulistycznej to nowatorska pozycja, prezentująca zagadnienia dotyczące jednej z najpopularniejszych dziedzin okulistyki, jaką są schorzenia soczewki.
   Autorzy dołożyli wszelkich starań, aby niniejsza publikacja stała się źródłem istotnych wiadomości z zakresu okulistyki, zaprezentowanych w sposób przejrzysty i zrozumiały. Treść książki obejmuje szeroki zakres wiedzy, począwszy od anatomii, biochemii, fizjologii i embriologii soczewki, poprzez jej różnorodne stany patologiczne, epidemiologię i rozwój zaćmy, a skończywszy na diagnostyce i postępowaniu terapeutycznym.
Publikacja adresowana jest przede wszystkim do lekarzy okulistów, zwłaszcza zajmujących się chirurgią narządu wzroku, a także do lekarzy specjalizujących się w okulistyce.