Smaki marzeń Książka zwycięzcy programu MasterChef - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Smaki marzeń Książka zwycięzcy programu MasterChef

  • Dostępność: Brak
  • Wydawca: Znak

Tytuł: Smaki marzeń Książka zwycięzcy programu MasterChef

Autor: Śniechowska Beata

Wydanie: 1

Rok: 2013

Format: 20.5x26.5cm

Stron: 160

ISBN: 9788393610624

Pomysłowość, niezwykły kulinarny gust, odwaga w dążeniu do spełnienia własnych marzeń, a przede wszystkim niespotykana pasja do gotowania – to cechy, które pozwoliły pokonać rzesze kandydatów i wygrać drugą edycję, bijącego rekordy popularności , programu „MasterChef”.
Finał kulinarnego show, podobnie jak w ubiegłym roku, będzie medialnym wydarzeniem, a książka z przepisami nowego zdobywcy tytułu MasterChefa ukaże się tuż po jego emisji, 2 grudnia!

W swojej książce kucharskiej zwycięzca show podzieli się największymi kulinarnymi tajemnicami, pokaże, jak z dobrze znanych, tradycyjnych składników wydobyć nieoczekiwane smaki, które oczarują nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Dzięki książce także i ty możesz zostać MasterChefem we własnej kuchni i zadziwić swoich gości smakowitymi potrawami.

Do dzieła!

---------------------
",MasterChef", to emocjonujące kulinarne show, które po raz pierwszy wyemitowane zostało przez stację BBC w 1990 r. Od tamtej pory program doczekał się edycji w 35 krajach na całym świecie, bijąc rekordy oglądalności. W Polsce pojawił się po raz pierwszy we wrześniu 2012 r. dzięki telewizji TVN i także w naszym kraju podbił serca i kubki smakowe milionów widzów.