Ścieżka miłości - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Ścieżka miłości

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Galaktyka
 • Stara Cena: 24,90 złCena: 14,94 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 6.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: ŚCIEŻKA MIŁOŚCI

  Autor: MIGUEL DON RUIZ

  Stron: 176

  Oprawa: Miękka 

  Rok : 2004

  ISBN: 83-89896-00-1

  Książka odsłania przed czytelnikiem tajniki rozwoju osobistego i świadomego podejścia do budowania związków. Autor w przystępny sposób pokazuje, jak odrzucać maski i uzdrawiać własne emocje, nauczyć się prawdziwie przebaczać oraz akceptować siebie i innych. Don Miguel Ruiz udowadnia, że każdy z nas posiada moc kierowania własnym życiem oraz że szczęście nie przychodzi z zewnątrz – jego źródło tkwi w nas samych.


  Don Miguel Ruiz w przystępny sposób pokazuje jak uniknąć utartych sposobów myślenia i postępowania, które oddalają nas od szczęścia i radości życia. Ta niezwykła książka uczy nas rozpoznawania iluzji i pomaga wejść na ścieżkę rozwoju osobistego, która prowadzi do wolności, prawdziwego szczęścia i miłości.

  W USA książka ta stała się bestsellerem - 570.000 sprzedanych egzemplarzy w wersji angielskiej.

  WYBRANE CYTATY
  W każdym związku są dwie połówki. Z tych dwóch połówek odpowiadasz tylko za swoją połowę. Nie odpowiadasz za tę drugą.
  *
  Na ścieżce miłości nie ma żadnych jeśli, nie ma warunków.
  * Kocham cię bez powodu, bez uzasadnienia. Kocham cię takim, jakim jesteś.
  * Nie mamy prawa nikogo zmieniać i nikt nie ma prawa zmieniać nas. Jeśli mamy zamiar się zmienić, to dlatego, że sami tego chcemy.
  * Aby stać się mistrzem miłości, musimy ćwiczyć się w niej nieustannie. Budowanie więzi międzyludzkich jest także sztuką, w której mistrzostwo osiąga się poprzez ćwiczenie. Doskonalenie więzi jest zatem aktywnym działaniem.
  * Najszczęśliwsze momenty w naszym życiu są wtedy, gdy bawimy się jak dzieci, kiedy śpiewamy i tańczymy, kiedy odkrywamy coś nowego i tworzymy po prostu dla zabawy. Wspaniale jest zachowywać się jak dziecko. Jako dzieci jesteśmy niewinni i wyrażanie miłości jest czymś naturalnym.
  * Życie daje ci dokładnie to, czego potrzebujesz. Jeśli otworzysz oczy i rozejrzysz się dookoła, zobaczysz, że masz tu absolutnie wszystko, czego potrzebujesz.