SAP Zrozumieć system ERP - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

SAP Zrozumieć system ERP

  • Dostępność: Brak
  • Wydawca: Wydawnictwo Naukowe PWN

Tytuł: SAP Zrozumieć system ERP

Autor: Auksztol Jerzy, Balwierz Piotr, Chomuszko Magdalena

Wydanie: 1

Rok: 2012

Format: 16.5x23.5cm

Stron: 356

ISBN: 9788301167370

Pierwsze na polskim rynku wydawniczym kompendium wiedzy o systemie SAP ERP, obejmującym całościowe spojrzenie na jego rozległą funkcjonalność.

Celem publikacji jest zapoznanie czytelnika, krok po kroku, z podstawowymi zasadami obsługi systemu SAP- ERP, poprzez starannie dobrane zagadnienia z obszaru jego złożonej architektury. Wprowadza początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników w tajniki połączonego ujmowania modułów finansowych, controllingu oraz zarządzania magazynem. Zaprezentowane procedury mogą być wykorzystane do samodzielnej nauki, bądź jako materiał dydaktyczny dla osób prowadzących zajęcia edukacyjne.

Autorzy skorzystali z koncepcji procesowego ujęcia organizacji gospodarczej powszechnie stosowanego we współczesnych naukach o zarządzaniu. Umożliwiło to przeprowadzenie analizy biznesowej przedsiębiorstwa na podstawie modelu APQC, jak również uporządkowanie podejścia procesowego i w konsekwencji metodycznego ujęcia złożonego przedsięwzięcia, jakim jest wdrożenie systemu klasy ERP.