Rozgrzewka - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Rozgrzewka

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: PZWL
 • Stara Cena: 99,00 złCena: 82,77 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 7.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Rozgrzewka

  Autor: Chmura Jan

  Wydanie: 1

  Rok: 2013

  Format: 16.5x23.5cm

  Stron: 272

  ISBN: 9788320046717

  W publikacji czytelnik znajdzie najnowsze rozwiązania stosowane we współczesnej rozgrzewce i jej wpływ na wysiłek meczowy i treningowy. Uzyska także odpowiedzi na wiele kluczowych pytań, między innymi: jak osiągnąć próg psychomotoryczny zmęczenia, czy należy stosować ćwiczenia rozciągania statycznego w rozgrzewce przed meczem i treningiem, jak zapobiegać obniżeniu temperatury wewnątrzmięśniowej i pobudzenia ośrodkowego układu nerwowego po zakończeniu rozgrzewki, po rozegraniu pierwszej połowy meczu, także u zawodników rezerwowych, jak często i w jakich ilościach nawadniać organizm w rozgrzewce przedmeczowej, dlaczego należy stosować indywidualizację obciążeń fizycznych w rozgrzewce. Dodatkowo dowie się również, jak przełamywać barierę zmęczenia w mózgu podczas treningu.

  To tylko nieliczne pytania, na które czytelnik może znaleźć odpowiedzi i zastosować je w praktyce sportowej. Proponowana pozycja wydawnicza powinna przełamać dotychczasowe stereotypy.

  Publikacja jest adresowana do studentów kierunków wychowania fizycznego, sportu, fizjoterapii oraz trenerów i instruktorów. Z pewnością zainteresuje także lekarzy medycyny sportowej oraz osoby zajmujące się kontrolą obciążeń fizycznych i sterowaniem treningu.