Rewolucyjne leczenie skolioz Skuteczna metoda MRCST dzieci i dorosłych - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Rewolucyjne leczenie skolioz Skuteczna metoda MRCST dzieci i dorosłych

  • Dostępność: Brak
  • Wydawca: Skolio

Tytuł: Rewolucyjne leczenie skolioz Skuteczna metoda MRCST dzieci i dorosłych

ISBN: 978-83-941365-0-5

Rok: 2015

Autor: Jacek Staniszewski

Stron: 128

Format: A4

Oprawa: miękka

LECZENIE SKOLIOZ TERAPIĄ MRCST – MANUAL-REFLEXIVE CONCEPT OF SCOLIOSIS TREATMENT

Terapia MRCST stanowi utwór w rozumieniu prawa autorskiego i z tego tytułu podlega ochronie prawnej.

MRCST to autorska metoda mgr Jacka Staniszewskiego trójpłaszczyznowej korekcji skolioz (dawniej „metoda manualno-odruchowa”). Oparta jest na fizycznych oraz biologicznych konsekwencjach zaburzeń chodu.

Opracowana przez 15 lat terapia MRSCT ma charakter unikatowy! Zabiegi tą metodą są wykonywane jedynie przez autora terapii. Terapeuci współpracujący z autorem terapii mogą wykonywać zabiegi terapii MRCST jedynie pod jego nadzorem. Terapeuci wyszkoleni są w zakresie wykonywania zabiegów programowanych przez autora terapii. Po osiągnięciu doskonałego poziomu technicznego przystapią do kolejnego etapu współpracy i będą mogli sami programować zabiegi swoich Pacjentów. 

Ćwiczenia w urządzeniu MRCST generują mechanizmy korekcyjno-stabilizacyjne, które wpływają na wszystkie trzy rodzaje czynników etiologicznych, dzięki czemu możliwe jest zmniejszenie skrzywienia kręgosłupa zarazem u dzieci jak i u dorosłych. Zaletą terapii jest duża skuteczność u osób pomiedzy 3 a 40 r.ż. oraz szybka sprawdzalność efektów leczenia zaledwie po 7-dniowym turnusie na zdjeciach rtg.

*opis pochodzi ze strony www.skolio.pl