Rewolucja z Marketing Automation - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Rewolucja z Marketing Automation

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Wydawnictwo Naukowe PWN
 • Cena: 52,84 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 9.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Rewolucja z Marketing Automation

  Autor: Błażewicz Grzegorz

  Wydanie: 1

  Rok: 2018

  Format: 16.5x23.5cm

  Stron: 186

  ISBN: 9788301187415

  Trwająca od kilkunastu lat rewolucja technologiczna, ogromna penetracja internetu a także technologie mobilne stworzyły zupełnie nowego konsumenta. Konsumenta, który oprócz tego, że zmienił swój sposób podejmowania decyzji zakupowych, pozostawia po sobie tysiące śladów na stronach internetowych, w aplikacjach mobilnych, mapach oraz w systemach transakcyjnych. Nowy konsument i dane, które można o nim gromadzić przedefiniowało również rolę marketingu i postawiło przed współczesnymi marketerami niezwykłe wyzwania, których opanowanie wymaga nie tylko odpowiednich narzędzi technologicznych ale również nowego rodzaju wiedzy.
  „Rewolucja z Marketing Automation” przeprowadza czytelnika przez innowacyjną technologię marketingu online, opartego na:
  · zbieraniu i przetwarzaniu dużej ilości danych nt. użytkowników,
  · dostarczaniu spersonalizowanych wiadomości we wszystkich kanałach w czasie rzeczywistym,
  · automatyzacji procesów,
  · usprawnianiu komunikacji między działami marketingu i sprzedaży.
  Co wyróżnia książkę?
  -Case studies: publikacja ilustrowana przykładami wdrożenia poszczególnych rozwiązań
  w funkcjonujących na naszym rynku przedsiębiorstwach.
  -Aktualna i atrakcyjna tematyka: rynek Marketing Automation rozwija się bardzo dynamicznie – zarówno w Polsce, jak i na świecie. Obecnie już 142 700 firm korzysta z tych rozwiązań, a wartość rynku wynosi 1,6 miliarda dolarów.
  -Praktyczny charakter: bogata w przykłady zastosowań oraz ilustracje działania systemu, stanie się przydatnym kompendium dla marketerów szukających przewodnika
  po technologiach Marketing Automation.
  -Odpowiednia zarówno dla początkujących i zaawansowanych: stopniowo buduje wiedzę
  o Marketing Automation: od podstaw po rozwiązania zaawansowane i nowatorskie.
  O AUTORZE:
  Grzegorz Błażewicz – Założyciel i Prezes Zarządu SALESmanago Marketing Automation, pierwszej w Polsce i jednej z pierwszych w Europie platform automatyzacji marketingu, z której dziś korzysta 5000 firm w 40 krajach świata.
  Posiada ponad 15 lat doświadczenia w polskiej międzynarodowej branży marketingowej. Swoją karierę zawodową rozpoczynał w agencjach marketingowych w Nowym Jorku i Londynie. Przez 6 lat pełnił funkcję Dyrektora Marketingu Grupy Kapitałowej Comarch.
  W 2006 roku został mianowany Prezesem Zarządu Interia.pl, największego portalu Internetowego w Polsce, który zatrudniał wtedy ponad 250 osób i był notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Błażewicz jako 30-latek był wtedy jednym z najmłodszych prezesów wśród spółek giełdowych w Polsce.
  Od 5 lat jako przedsiębiorca zajmuje się tworzeniem oprogramowania dla działów marketingu. Finalista konkursu Przedsiębiorca Roku EY 2014.