Ręka, noga, mózg... Prawie wszystko o ciele człowieka - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Ręka, noga, mózg... Prawie wszystko o ciele człowieka

  • Dostępność: Brak
  • Wydawca: Jedność

Tytuł: Ręka, noga, mózg... Prawie wszystko o ciele człowieka

Autor: MacDonald Guy

Rok: 2019

Stron: 128

ISBN: 9788379719136

Ta fantastyczna i absolutnie odlotowa książka jest dla każdego, kto kocha anatomię człowieka albo tylko lubi wiedzieć, co się dzieje w jego ciele! Co więcej, ten zabawny zbiorek faktów i ciekawostek o ludzkim organizmie zaciekawi także tych, którzy, cóż, interesują się tylko obrzydliwościami!

Jak to możliwe? Ta książka łączy podstawy wiedzy o ciele człowieka, które powinien znać każdy Homo sapiens, z garścią wiadomości o niesmacznych, ale jakże ludzkich, czynnościach fizjologicznych i paskudnych chorobach. W rezultacie każdy spojrzy na swoje ciało zupełnie innymi oczami!

Ale nie jest to książka tylko o anatomii i fizjologii człowieka. Chce nam ona także pokazać, jak niesamowite jest ludzkie ciało i jak wielkie są jego możliwości. Zawiera też nieco ciekawostek ze świata przyrody, w której żyjemy, i uczy zasad pierwszej pomocy przedmedycznej.

Brzmi intrygująco? Gwarantujemy, że młody czytelnik będzie zaskoczony, zaciekawiony, zdziwiony i rozbawiony, i po prostu… pokocha swoje ciało wraz z wszelkimi jego obrzydliwościami!Odbiorcy

– fani nauki o ciele człowieka i ci, którzy czasem nudzą się na lekcjach biologii,

– każdy uczeń, który ma ręce, nogi, mózg i całą resztę, a w szkole – biologię,

– rodzice i nauczyciele, którzy chcą zainteresować młodzież anatomią, fizjologią, medycyną,Dlaczego warto nabyć tę książkę

– jest pełna ciekawych i zaskakujących faktów i ciekawostek,

– przygotowano ją w nowoczesny, ciekawy dla młodzieży sposób,

– znajdziemy w niej garść wiedzy i mnóstwo wesołej zabawy.