Rak jest chorobą środowiskową - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Rak jest chorobą środowiskową

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Mito Pharma
 • Cena: 59,00 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 9.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Rak jest chorobą środowiskową

  Autor: Klaus-Dietrich Runow

  Oprawa: twarda

  Stron: 352

  Rok: 2022, wydanie I

  ISBN: 978-83-947941-3-2

  Leczenie raka należy do najtrudniejszych zadań współczesnej medycyny. Choroba nowotworowa dotyka nas wszystkich, gdyż niemal co drugi z nas musi się liczyć z tym, że w ciągu swojego życia zachoruje na raka, przy czym za dwie trzecie chorób onkologicznych odpowiadają czynniki środowiskowe, takie jak zanieczyszczone powietrze, woda czy żywność. 

  Autor udowadnia, że można z dużym prawdopodobieństwem przeciwdziałać rozwojowi chorób przewlekłych, takich jak rak. Wielu z nas zapewne nie podejrzewa, że w zaledwie 3 dni po zmianie diety na żywność ekologiczną w organizmie spada stężenie pestycydów fosforoorganicznych, a redukcja wagi ciała o 3 kg zmniejsza ryzyko zachorowania na raka piersi o 24%. Nawet niewielkie zmiany w nawykach żywieniowych i aktywności fizycznej w połączeniu z detoksykacją organizmu i terapią polegającą na ochronie komórek mogą prowadzić do szybkiej i znaczącej poprawy jakości życia, a nawet zapobiec wystąpieniu nowotworu.

  Książka stanowi pomost pomiędzy medycyną tradycyjną a środowiskową terapią medyczną, bazującą na mikroelementach i aktywnych substancjach roślinnych, co pozwala na optymalizowanie klasycznej terapii przeciwnowotoworowej.


  Klaus-Dietrich Runow - lekarz medycyny, urodzony w 1955 roku. Jako pierwszy lekarz z Niemiec zdał egzamin z medycyny środowiskowej w USA i otrzymał certyfikat International Board for Environmental Medicine. Wydając książkę "Klinische Ökologie" i zakładając w 1989 roku pierwszy w Niemczech Instytut Medycyny Środowiskowej, stał się jednym z pionierów tej gałęzi nauk medycznych. Od 2009 roku wraz ze swoim zespołem IFU (Institut für Umweltmedizin) pracuje i przyjmuje pacjentów w historycznym centrum miasta Wolfhagen koło Kassel.