Rafał Olbiński - Kalendarz ścienny 2024 - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Rafał Olbiński - Kalendarz ścienny 2024

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Wydawnictwo Edukacyjne
 • Cena: 79,00 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 9.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Rafał Olbiński - Kalendarz ścienny 2024

  Wydawca: Wydawnictwo Edukacyjne

  Oprawa: Spirala z zawieszką

  Materiał: Papier kreda mat 250g

  Rok: 2023

  Format: 340x490

  Ilość stron: 13

  ISBN: 9788367061100

   

  Po raz kolejny mamy przyjemność i wielki zaszczyt przedstawić Państwu 13 wybranych dzieł z teki Rafała Olbińskiego – polskiego Mistrza realizmu magicznego w malarstwie – skomponowanych w postaci kalendarza na rok 2024.

  Ponownie zapraszamy wszystkich, którzy cenią piękno na co dzień, do całorocznej kreatywnej podróży po świecie poetyckiego surrealizmu, do czerpania inspiracji z bogactwa wizji zawartych na kolejnych kartach tej wyjątkowej publikacji.

  Kalendarz „Olbiński 2024” – a właściwie album z pracami Rafała Olbińskiego – chcielibyśmy uzupełnić słowami samego Artysty. Niech będą one dla Państwa impulsem i drogowskazem do realizacji własnych pomysłów i marzeń.

  Sukces nie powinien być celem. To jest konsekwencja naszej pasji, miłości do tego, co robimy. [...] Człowiek musi mieć ciągle głód tego, by być lepszym.

  Chciałbym, żeby moja sztuka łagodziła obyczaje, żeby nie powodowała agresji. Powtórzę piękne zdanie Dostojewskiego: "Piękno zbawi świat". To jest moje credo artystyczne. I uważam, że każdy z nas ma potrzebę piękna na co dzień. Piękno nie zabija. Piękno łagodzi, czyni nas ludźmi otwartymi na kompromisy, tolerancyjnymi.

  Piękno to zbiór różnych nieidealności.

  Co jest największym moim sukcesem? To, że wstaję codziennie rano z ogromnym entuzjazmem, by coś nowego zrobić. To jest dla mnie fantastyczne uczucie i nie chciałbym tego nigdy stracić. Nawet dzień przed złożeniem do grobu [...] chciałbym kończyć jakąś robotę na jutro.


  To wyjątkowe ekskluzywne wydanie w formacie B3 na kredowym papierze o gramaturze 250 g/m² doskonale prezentuje twórczość jednego z najbardziej rozpoznawalnych współczesnych polskich artystów, znanego i cenionego zarówno w Polsce, jak i na całym świecie.

  Ekskluzywny kalendarz "Rafał Olbiński 2024" to absolutnie inspirujący element przestrzeni, a bogactwem wizji zawartych na kolejnych kartach można sycić umysł i serce każdego dnia. Publikacja z pewnością przypadnie do gustu wszystkim, których fascynuje realizm magiczny.

   • 13 kart na wysokiej jakości papierze kredowym (250 g/m²)
   • Kalendarium w języku polskim i angielskim
   • Kalendarz na spirali z wieszakiem
   • Limitowana edycja, najwyższa jakość wykonania 

   

  Projekt graficzny: Szymon Zaremba