Psychologia twórczości w praktyce - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Psychologia twórczości w praktyce

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Kos
 • Cena: 30,01 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 9.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Psychologia twórczości w praktyce

  Autor: Mindell Amy

  Wydanie: 1

  Rok: 2019

  Format: 14.5x20.5cm

  Stron: 240

  Korzystając z dziesiątek lat terapeutycznego doświadczenia i wiedzy na temat psychologii zorientowanej na proces oraz najgłębszych źródeł kreatywności autorka, terapeutka i artystka Amy Mindell zabiera cię w podróż, aby odkryć kreatywność oraz inspiracje ukryte w ciele, w różnych obiektach, w środowisku, codziennej pracy czy symbolach. Jej książka „Psychologia twórczości w praktyce” pokazuje, jak marzenia, śnienie i wyobraźnia stanowią istotne źródło satysfakcjonującego życia.

  Książka jest pełna opowieści, przykładów pracy terapeutycznej, łatwych do wykonania ćwiczeń oraz zdjęć.

  Czytając oraz wykonując nieskomplikowane ćwiczenia odkryjesz, jak kreatywność powstaje wręcz z niczego, oraz że możesz ją odnaleźć w najbardziej przyziemnych chwilach czy miejscach.

  Zawarte tutaj metody są również pomocne dla tych terapeutów, którzy chcieliby wnieść twórczy i artystyczny wymiar do swojej pracy. Psychologia zorientowana na proces oferuje unikatowe, rozwijające umysł podejście do kreatywności oparte na snach, doświadczeniach ciała i ogólnych sytuacjach życiowych. Wykorzystanie „pola intencjonalnego” jako źródła kreatywności jest nową i wyjątkową perspektywą w terapii sztuką, aktorstwie, tańcu i wszędzie tam, gdzie przydatna jest doza twórczego, nieskrępowanego umysłu.